Кларитин сироп-странични ефекти

  • 5 337
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 847
 Макар че вече се консултирах с двама лекари,такава паника ме е обзела,че и тема реших да пусна Embarassed.
Да попитам за Кларитин сироп.Дъщеря ми е на 6 г и от вчера приема по 5мл дневно заради обрив-нещо я е полазило,а в такива случаи тя се обрива доста.Та,Кларитина действа ли приспивно?Много се притесних,защото тази вечер си легна доста рано.Цял ден дивя,не спа,игра,въобще беше си добре,и към 18,30 взе да иска да си ляга.Заспа като от курушум.Според педиатърката така и действал сиропа,утре ще и давам по-малка доза.Обаче понеже малката е и с клапа за хидроцефалия,а аз общо взето всяко покашляне свързвам с тая клапа,та сега много се притесних,ама много.Ще съм благодарна за бърз отговор.На вас или децата ви сиропа действа ли така?Да уточня,че е станала в 6,30 сутринта и заспа в 19ч...знам ,че вероятно питането ми е странно Confused.

# 1
  • Мнения: 1 329
Да, така действа, спи се повече от него и може да е по-раздразнителна през деня.
Освен това след като се спре, действието му продължава  още 1, 2 дни и тогава също може да е поспалива.
Спокойно, от сиропа е. И ако не са много пъпките давай и 2,5мл, същата работа ще свърши на тази възраст. Поздрави.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 847
Много,много благодаря!Може само един отговор да имам,но ми подейства успокоително. GrinningОще няколко майки ми споделиха във форума за деца с увреждания,че сиропа действа така.Май вече се чувствам по-добре.Педиатърката ми каза да и давам по 3мл от утре.Пъпките не са много.

Общи условия

Активация на акаунт