Странен гинекологичен проблем

  • 1 504
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте,
Родих преди 10 месеца,кърмя и до сега,М ми започна месец след раждането.Улисана в грижи покрай бебето не съм наблюдавала на какви периоди идва,но е всеки месец.През ноември ми е дошло около 13-ти,този месец преди седмица на сутринта след като правихме секс видях тъмно кафяво зацапване по белъото си.Помислих си,че ми идва и сложиш превръзка,която си остана абсолютно чиста,повече нямаше и капка.Очаквах да ми дойде тази седмица,М още нямам.Снощи пак по време на полов акт съпругът ми си извади пениса целия в кръв,реших,че този път ми е дошло със сигурност.Обаче на сутринта отново нито капка в-у превръзката,цял ден също.Кръвта не беше ярка като от рана,а точно с цвят на менструална кръв.Имам симптоми като пред менструация-пъпки,болки в кръста и ниско в корема,леко напрежение в гърдите.Много съм шашната от тези кръвотечения,които очевдидно започват при полов акт,но са само за момента...Притеснявам се.Утре сутрин ще направя тест за бременност,за лекар ще трябва да почакам до след Коледа.Знам,че тук не сте екстрасенси,но на какво според вас може да се дължи това необичайно състояние?Киста,раничка,бременност,някакво възпаление.Какво ли не ми минава през главата...

# 1
  • Мнения: 1 942
Контактното кървене е притеснително и възможен признак за сериозни проблеми. Трябва да идеш на лекар възможно по-скоро. Пиши и теста какво е показал  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Тестът е отрицателен

# 3
  • Мнения: 1 942
Хайде сега си направи плана и иди на добър генеколог. Нямам намерение да те плаша и затова няма да ти разправям какви сериозни заболявания започват с контактно кървене. Надявам се да е нещо безобидно и бързо лечимо  Hug

# 4
  • Мнения: 2 755
Аз бях така, пет години  с малко прекъсване ме лекуваха различни лекари- не намериха нищо. Направени са ми два пробни кюретажа , всичко излезе добре, но кървенето не спря. После си мина от самосебеси. Може и да е хормонално, не се шашкай, случва се на много жени. Все пак си намери наитина добър лекар.

# 5
  • Мнения: 472
Напълно подкрепям думите на Sillveto. Намери начин да се консултираш колкото се може по-скоро с гинеколог. Пожелавам ти успех и да не е нещо сериозно. 

# 6
  • Мнения: 2 908
Може да се дължи на раничка на шийката-аз имам раничка,и лекарят ми като ме преглежда миналата седмица ме пита дали кървя при полов акт,понеже беше станала доста голяма и явно раздразнена от нещо.

# 7
  • Мнения: 1 335
Само предположения:
Киста
Бременност
Раничка

Общи условия

Активация на акаунт