Обещетение за бребенност

  • 836
  • 3
  •   1
Отговори
Имали ли сте проблеми с това? Това е бавен и мъчителен процес! Да молиш скапаната ни държава за парите, които ти се полагат по право. Ей тва вече е прекалено! Незнам към кого да се обърна. От 18.09.2007г. съм в болничен по бременност, но неясно защо не съм получила нито една стотинка. Имам 4 годишен син не ме питайте как успявам да платя сметките и да пазарувам за ядене. А сега и празници! Как да празнувам без пари? Ако някой може да ми помогне със съвет моля да ми пише.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дали работодятелят ти е платил осигуровките?
Питай момичетата тук-http://www.bg-mamma.com/index.php?board=55.0

# 2
  • Мнения: 1 942
Май не и е виновна "скапаната държава", а работодателя. Звънни в поделението на НОИ във вашия град и попитай какво и как да се направи  Peace

# 3
  • Мнения: 506
Сестра ми беше така..ходи до работата си да ги пита, а те обвиниха НОИ,  от там ходи в НОИ, а те обвиниха работодателя Shocked Close, и така си прехвърляха вината и си миеха ръцете един от друг няколко месеца...и така бременна и изнервена, но накрая и ги изплатиха месеците на куп...после се повтори същото, но този  път по-бързо се развиха нещата!!
КОМЕНТАР:   nnnuu#Cussing out..Винаги съм знаела, че държавата ни е велика, и съм вярвала в това, ама управата, хич я няма!!!МЪРЗИИ ГИ ДВЕ НЕ ВИЖДАТ!! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт