Нощно будене и хранене

  • 1 401
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Под нощно кърмене имам предвид интервала 22-6 часа и става дума за кърмене от цица, а не за ядене на изцедена кърма от шише. Хрумна ми да направя проучване дали кърменето оказва влияние върху нощното будене за папкане при бебоците. Ще пусна същата тема и в Майки бъдещи и настоящи, където могат да гласуват мамите, които хранят децата си с АМ или с изцедена кърма.

# 1
  • Мнения: 1 593
От 40тият ден не се буди изобщо. При мен разковничето е да го "напапкам" здраво преди лягане, за да е сит до сутринта.

# 2
  • Мнения: 2 100
Въпроса ти има за цел да изясни дали бебетата правят нощна пауза...или дали познават часовника? Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 252
Моята хубавица все още си се буди и си хапва добре през нощта.Понякога дори и по два пъти.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 877
да, вчера заспа в 10, събуди се в 12, после още веднъж към разсъмване и после в 8 за добро утро  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 833
Хапва към 21.00, после в 1.00, в 3.00 и към 7.00-8.00 пак. Голям гладник е.

# 6
  • Мнения: 229
Да яде в 21.00, 00.00 и после през час-два  #Crazy

# 7
  • Мнения: 865
Престана да се буди на 10 месеца.Последното и вечерно кърмене и тогава и сега е м/у 21 и 22.

# 8
  • Мнения: 2 757
Въпроса ти има за цел да изясни дали бебетата правят нощна пауза...или дали познават часовника? Rolling Eyes
Joy. А трябва ли ти часовник и да познаваш по него за да спиш, когато е тъмно и да будуваш през деня. Как ли са се ориентирали хората кога да спят едно време когато не е имало часовници  Wink Но да може да се каже, че именно по-дълга пауза имам предвид  - наистина някои бебета могат да я правят от 20 до 4 часа когато пак  е тъмно. Написала съм часовете ориентировъчно, но май наистина трябваше да кажа нощна пауза. Бе сещайте се. Peace

# 9
  • Мнения: 66
Хапва към 21.00, после в 1.00, в 3.00 и към 7.00-8.00 пак. Голям гладник е.
Същото е и при нас, считано от 8-я месец до сега. Преди това си спеше непробудно от 21.00 часа до 6.30-7.30 часа. Чудя се защо започнаха нощните събуждания !

# 10
  • Мнения: 3 157
 Cryмоето бебе не може да издържи и 2часа през нощта,на всичкото отгоре в 5.30 вече е кукуряк и готов за игра,а аз нямам сила да гледам дори:(((

# 11
  • София
  • Мнения: 1 504
Понякога спи от 21 до към 6, но е рядко...обикновено към 3 4 иска да цока напапква се хубаво и после към 8...Но пък последните дни яде към 3 после към 6,30...така че въобще не мога да й хвана края на моята мадама...давам когато поиска и това е Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 593
Абе само в моите отчетни ли кърмените бебета спят цяла нощ  newsm78
като ви слушам, все едно 6 от 49 съм спечелила със спящото си бебе...
е, аз ставам да се цедя посред нощ, но това е една друга тема  Laughing

# 13
  • Мнения: 527
Абе само в моите отчетни ли кърмените бебета спят цяла нощ  newsm78
като ви слушам, все едно 6 от 49 съм спечелила със спящото си бебе...
е, аз ставам да се цедя посред нощ, но това е една друга тема  Laughing
Абе наистина си ударила джакпота ти LaughingМоят става когато си посика,но поне веднъж между 22 и 4 ч.Да не говорим,че вчера се буди в 24 ч.,после в 4 ,после в 5.30 беше готов за игра и викаше весело Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 517
При нас кърменето определено оказваше влияние. Будеше се редовно. Откакто го отбих преди 2 седмици спи доста по-добре. В началото не се будеше изобщо, сега вече се буди, за да се премести на нашето легло и пак заспива - до сутринта. Аз още не мога да свикна, но и този момент ще дойде  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт