Промяна в програмата за личен асистент

  • 3 483
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Има някаква промяна за следвщат година в тази прослувута програма. Аз лично не мог да я намеря. и промяна и в добавките - детски и интеграционни. Знаете ли нещо по въпроса, лино аз не мог да намеря нищо по въпроса.

# 1
  • Мнения: 18
хаиде да се опитаме да разберем какви добавки 6те ползваме до година .с колко 6те ни ужели4ат инвалидните -на децата които знае за някакви промени относно ли4ните асистенти нека пише.

# 2
  • Мнения: 12
Никой ли не знае нещо по въпроса? Днес разбрах, че детските ще бъдат 25 лева за дете, а минималната заплата 220 лева. Дали е истина?

# 3
  • Мнения: 1 157
Аз чух,че за ЛА ще дават над минималната (220лв.),но дали ще  е вярно newsm78
а детските уж щяха да са 30лв., а накрая след много мислене  Thinking
умните  #2gunfireдепутати решили 25лв.

Преди няколко дни звънях  phoneuu до соц.министерство да питам  какво
стана с новата програма за   лич.асистент и  ми отговориха,че
около 10.01.08г.  ще са готови документите ,който ще трябва да попълваме
дали ще е точно така ще видим

# 4
  • Мнения: 215
Някой знае ли нещо за програмата личен асистент за тази година -нека се включи ! На мен ми отговориха да отида на 04.01 2008 а те започват от 02.01 .Предварително благодаря за отговорите .

# 5
  • Мнения: 215
Никой ли незнае за промяната за ЛА?

# 6
  • Мнения: 1 710
за съжаление аз още нищо не знам. Но трябва да проверим

# 7
  • Мнения: 1 271
в понеделник на 7 отивам да си подпиша новия договор и заплата  Heart Eyes и ще питам за промените
ще ви пиша веднага каквото науча

# 8
  • Мнения: 5 593
Доколкото разбрах ,няма да има връзка с доходите на семейството!

# 9
Аз открих това, но не виждам къде са облекчените условия за назначаване за лични асистенти. В дирекцията във Варна ми казаха да проверя към края на февруари.

http://www.az.government.bg/Projects/Prog/AHU/AHUCont.htm

# 10
  • Мнения: 18
подписваме договори на 220 лева.децата 6те полу4ават 156 лв. и 25 лв.детски.Това ми казаха от социалните в4ера 9.01 .08г. дано сам ви помогнала.само неразбрах за6то не испалниха обе6танието си ние да вземаме пове4е от минималната работна заплата.

# 11
  • Мнения: 215
Момичета аз миналата година бях личен асистент а тази година се оказа че дохода ми като личен асистент за декември месец надвишава гранеците на допустимото за да стана отново личен асистент .Сьпруга ми е на неплатена борса .Отговориха ми че трябва да изчакам да мине и февруари за да нямаме никакви доходи само това което получава сина ми от социални  за да одговарям за личен асистент.Моя ви ако някой е бил и е личен асистен да се включи и ми помогне !

# 12
  • Мнения: 838
Вижте какво открих днес:
http://www.sofia.bg/ihu.asp?sub_open=25668
важи и за децата с увреждания

# 13
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Вижте какво открих днес:
http://www.sofia.bg/ihu.asp?sub_open=25668
важи и за децата с увреждания

Това е само за София другите пасти да ядат Wink

# 14
  • Мнения: 838
 Cry,съжалявам

Общи условия

Активация на акаунт