мъничката Алекс

  • 2 955
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте, гледахте ли снощи репортажа на" Господари на ефира" за малката Алекс ?Майка и е починала и каква ще е съдбата сега на това дете ?Сигорно ще го настанят в някой дом и там ще израсне ! Искаме да я вземем и да я отгледаме като наше дете / имаме още 2 момичета/ и да я дарим с много топлина и обич!Ако някой знае нещо за съдбата и моля ви споделете!Пуснах и имел на предаването, но още нямам отговор!БЛАГОДАРЯ на всички предварително!  bouquet

# 1
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Много благородна и почтена постъпка. Пожелавам ти успех мила  smile3525

# 2
  • Мнения: 2 956
Съжалявам че няма как да ти помогна,но ...от все сърце ти желая успех.
И аз го гледах и сърцето ми се сви...

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
плаках снощи докато гледах предаването.
smaili, това което си решила да направиш е прекрасно! прекланям се пред теб! Hug

# 4
  • Мнения: X
Много гадно се почувствах като разбрах,че в крайна сметка майката е починала...стана ми едновременно мъчно,гневно и..не знам.
smaili ,  bouquet,възхищавам ти се,за решението,което си взела,успех!

# 5
  • Мнения: 2 013
Не съм гледала предаването, колко е голямо момиченцето и какво точно се е случило? Няма ли роднини?

Смайли, и аз ти желая успех. Но има и стотици, може би даже хиляди бездетни семейства, които също ще пожелаят да я осиновят. Дано социалните власти са бързи и не се налага на детето да прекара дълго време в дом.

# 6
  • София
  • Мнения: 461
smaili, това, което стре решили да направите е невероятно! Прекланям се пред хора като вас, това детенце заслужава да има уютен дом и някой да го обича. Мисля че снощи казаха който иска да помогне с нещо да се свързва с предаването. Пробвай по телефона, сигурно го има в сайта им.
Успех, мила!  bouquet

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не съм гледала предаването, колко е голямо момиченцето и какво точно се е случило? Няма ли роднини?


   Много красиво мило, симпатично и възпитано момиче на 10г.Майката е била болна от рак на шийката на матката.Не разбрах по какви причини но от известно време двете са били без дом.Алекс  е живяла в нейна приятелка, а майката в болница.Багажът им бил при приятели и съседи.От Господари на ефира бяха при кмета на кв.Надежда и той им даде ключ за апартамент в който да живеят.Занесаха го на майката в болницата и тя се разплака.Прегърна Алекс и каза, че ще има къде да се съберат и да живеят.За съжаление жената е починала след 20 дни CryКазаха, че ще следят за живота на Алекс и че са се обадили хора които искат да ремонтират и обзаведат апартамента.

 Едва ли тя ще може да живее там сама на 10г.За роднини не казаха нищо Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 12 551
Гледах го сега и аз плаках. Явно роднини няма. Смайли дано успееш да вземеш детето. Представям си какво му е на малката душичка сега.  Cry

# 9
  • Мнения: X
Уфф,това ,че жената беше болна ме кара да си мисля,че именно заради това кмета "омекна" и им даде апартамента,но хайде,грехота ми е на душата,няма смисъл да го коментирам това повече,колата като се обърне-пътища много....

# 10
  • София
  • Мнения: 593
smaili успех и не се предавай.
Много упоритост и търпение ще ти трябва за съжаление процедурите са тромави а бюрокрацията ужасна.
Ти само кажи форума може да спретне голяма дандания както вече е доказал Wink

# 11
  • Мнения: 1 666
Снощи за поредна вечер ревах като магаре по време на Господари на ефира....
Такова хубаво дете е Алекс! Не трябва за нищо на света да отива в дом (не че някой изобщо трябва да отива, де)!
Смайли, ако си твърда в това което си решила - стискам ти палци да успееш!

# 12
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз плакаха снощи,многомъчноми стана. Cry
smaili -много благородно от ваша страна,пожелавам ви успех в тази трудна мисия,дано успеете да се преборите с институциите в България и да вземете малката Алекс. Praynig

# 13
  • Мнения: 292
Снощи не съм чула,че майката е починала. Praynig Praynig Praynig Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Беше толкова щастлива,че им дадоха дом в който да живеят.Толкова е ужасно всичко това.
smaili не мога да ти помогна с нищо но искрено се надявам да успеете да направите живота на това дете щастлив и да и дадете топлината и любовта от която тя в момента се нуждае повече от всичко.
Доно успеете ще се моля за вас и нея Praynig Hug

# 14
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дано ти я дадат мила, ние сме с теб. Ако има проблеми пиши, пиши и до новините на Нова, че искаш това дете. Дано стане.

Общи условия

Активация на акаунт