С какво мога да почистя бели следи от съдове върху мебели?

  • 6 501
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 065
Предварително се извинявам ,ако е имало такава тема,но нямам възможност да търся в архива.
Знае ли някой с какво мога да почистя следите,които е оставила горещата ми чаша по масата(повърхността е матова)?Сега забелязах няколко побелели кръга и опитах да ги отстраня с два вида препарат за мебели(на  Медикс и един друг),но не става .Ще чакам ако някой има опит с подобни петна ,че не ми се ще да си правя експерименти с различни препарати за  да не си съсипя масата

# 1
  • Мнения: 1 679
С Pronto опита ли?
Не съм съвсем сигурна, май че с обелки от картоф се почистваха някакви петна по мебели ...

# 2
  • Мнения: 3 251
Пробвай с равни количества оцет+ олио, разбиваш /най-добре в шише/ докато сместа стане хомогенна. Намазваш петното и след 5 минути  избърсваш с вълнена кърпа. Недостатък- мирише гадно от оцета.

# 3
  • Мнения: 174
Мисля ,че с пепел от цигара смесена с олио става

# 4
  • Мнения: 1 065
Благодаря ви момичета,знаех си аз,че ще ми помогнете.
Проблемът е решен -почистих плота с равни количества олио и оцет.
Желая ви весели празници .

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Това за оцета и олиото не го знаех. Радвам се,че се е изтрило петното.

Преди време и аз имах такъв проблем и го отстраних с Пронто за дърво.

# 6
  • Мнения: 712
Идеално, точно се чудех с какво да изчистя масата и секцията в хола. Такива големи петна станаха от една тенджера, че не ми се говори. А и като казвам под чашите да се слагат подложки, никой не слуша.

# 7
  • Мнения: 1 209
искате да кажете, че равни 4асто оцет и олио оправят бели петна от топло по лакиран фурнир.  Embarassed моля потвърдете, 4е и аз се сдобих с едно петно.

Общи условия

Активация на акаунт