За българските мъже?

  • 6 979
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Интересно ми е българските мъже за какви чужденки се женят?

Аз се сещам за някоя рускиня,полякиня,чехкиня,англичанка,холандка .... newsm78 от тези, за които съм чувала или познавам!

Например не познавам все още българин женен за италианка?Сигурно има,разбира се?!

Та ей така си разсъждавам  Crazy


# 1
  • Мнения: 3 241
И аз съм си мислила по този въпрос. Но съм виждала определено повече жени омъжени за чужденци, но все пак тук познавам и няколко българи женени за французойки Simple Smile
Явно го има и това!

# 2
  • Мнения: 69
Поzнавам българи,женени zа германки,холандки и един,който е женен zа перуанка.Но определено повече жени се омъжват zа чужденци.

# 3
  • Мнения: 1 128
Аз познавам един уженил се за украйнка, друг за чехкиня и май това е.А и знам задочно за един такъв с испанка.И дотук.
На мен не са ми по вкуса Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 761
Аз познавам български мъже женени за рускиня,арменка,туркиня,американка,холандка,норвежка,французойка,белгийка,китайка,японка,румънка,
молдавка,ливанка,унгарка,сръбкиня,  иранка,и кенийка.
Изобщо не мисля,че някоя от тях се е оженила за мъжа си  само,защото е българин.Всичките са много влюбени в мъжете си,а до каква степен са еманципирани е друга тема.Когато хората се обичат и си допадат сексуално и интелектуално,националността няма никакво значение.Поне такова е моето мнение.
Мъжете-българи,които познавам са учили,работили или по някаква причина живели в чужбина.Повечето от тях са срещнали съпругите си в Университета или в работата.Всички те говорят по няколко езика (включително езика на съпругите си),имат добри маниери и са се държали много възпитано,когато аз съм общувала с тях.

п.С.Не знам каква е идеята на тази тема.Мъже-пияници,простаци,такива, които бият жените си има по цял свят.Не може да се правят обобщения просто така, за всички български мъже.

# 5
  • Мнения: 3 425


п.С.Не знам каква е идеята на тази тема.Мъже-пияници,простаци,такива, които бият жените си има по цял свят.Не може да се правят обобщения просто така, за всички български мъже.

Идеята на темата не е 'Дайте да оплюем българският мъж',а само да побъбрим на таз тема!
Аз харесвам всякакви мъже...националността не е от значение,а 'прасета' навсякъде има,то е ясно!

Просто ей така си мисля понякога,че повече бг-жени са омъжени(или живеят) с чужденци или се заблуждавам!?

Ако на някой темата му се вижда безсмислена,да не пише!Благодаря!

# 6
  • Мнения: 3 388
Kala, аз точно в Бг консулството в Милано бях видяла  италианка с едно младо симпатично   българче - подготвяха документи за брак  Wink   


Просто ей така си мисля понякога,че повече бг-жени са омъжени(или живеят) с чужденци или се заблуждавам!?


В това смятам, че си абсолютно права.

# 7
  • Мнения: 2 617
Аз познавах един българин, женен за италианка. Той,към 50-те с голям син и втори брак за него, но мисля, че се разведоха.

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
освен с другите нации, ве4е изброени като гледам, има и с тунизийка,( картинка е изброила пове4ето мои примери + една нова зеландка), но предполагам, 4е те са работили и живяли  в страната! тоест като последствие ,а не при4ина!

# 9
  • Мнения: 3 423
А познавате ли мюсюлманка, която си е
сменила вярата с християнска, за да се
венчае в църква с благоверния българин?
Аз познавам немкини, австрийка, българка,
полякиня, които станаха мюсюлманки заради
мъжете си, но обратен вариант не съм срещала.

# 10
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Братовчед ми е женен за бразилка - колко е щастлив и доволен от това е друг въпрос . Живеят там .

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лиске, да!познавам, на вси4ко отгоре е женена за поп, 20 г. брак!

# 12
  • Мнения: X
да си кажа за датчанките и шведките - взимат ги с голям мерак нашите момчета
ама при повечето е до време
не издържат на феминистичната им природа
не се вписват в календара за делене на домакинските задължения и им писва накрая и си вземат българка

но има и такива бракове, които издържат

няма да забравя една датчанка, говореше перфектен български, без акцент
впечатляващо

# 13
  • Мнения: 3 425
А познавате ли мюсюлманка, която си е
сменила вярата с християнска, за да се
венчае в църква с благоверния българин?
Аз познавам немкини, австрийка, българка,
полякиня, които станаха мюсюлманки заради
мъжете си, но обратен вариант не съм срещала.

Аз пък не познавам и не съм чувала за мюсулманин,който е станал християнин или сменил вярата си,заради жена си?!

Жените май сме по-гъвкави или се очаква от нас да бъдем  Mr. Green


# 14
  • Мнения: 239

Жените май сме по-гъвкави или се очаква от нас да бъдем  Mr. Green




Мисля, че и това е причината повече жени да са женени за чужденци, отколкото обратното.

Общи условия

Активация на акаунт