Пулмолог

  • 1 467
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте мами,имам нужда от съвет.Трябва ми добър пулмолог за малкия но нямам представа къде да го водя.Ако можете дайте идеи.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 053
д-р Абаджиева от 2-ра градска

# 2
  • Мнения: 1 266
д-р Алексиева, консултира в поликликата на ул. "Найден Геров" 2 (с/у Педиатрията на "Иван Гешов") - телефони 549131, 549132, 549000.

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c27cc00af7dcaa1f28a761a1d857e1 … ame=&oType=49



# 3
  • Мнения: 124
d-r Плочев в белодробната болница в софия казват 4е е мног добър даге за съжалени и  на мен ми се налага сега по празниците  да ходя там, само незнам дали работи с деца може би трябва да се обади6 и д апровери6 какво му е на детенцето?

# 4
  • Мнения: 16
Когато пуснах темата не бях влязла в профила за което се извинявам.Ами малкия миналата година по това време бе6е с двустранна пневмония после май месец направи бронхит.Два пъти има6е лечение с вентолин и ни казаха че при трети път вече се води с бронхиална астма.СЕГА ОТ 10 ДНИ СМЕ НА АНТИБИОТИК и имаме още 5.Казаха ми да го консултирам с пулмолог за да го наблюдава за да не се получат усложнения

# 5
  • Мнения: 1 266
Ами, д-р Алексиева ми е колежка и за нея знам, че е много добър педиатър и пулмолог.
Предполагам, че диагнозата ви е бронхиолит, а не бронхит?

# 6
  • Мнения: 34
д-р Райчева от Александровска болница. Приема и в Мед. център Детско здраве. Аз лично съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт