Ролери???

  • 1 916
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Някой знае ли къде мога да намеря такива ролери?http://family-bg.com/prX_2729.htm
Да не бъде е-магазин, а нормален където да отида и да ги видя?
Благодаря!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 759
Тръгваш по "Солунска" в посока от Славейков към Витошка. Има спортен магазин в дясно. Не съм влизала вътре само като сме минавали сме гледали ролерите. Сега последно май само зимни кънки бяха изложени, но в този магазин съм виждала подобни ролери.
Дано успея да ти помогна.

# 2
  • Мнения: 4 877
В SLS www.sls.bg има страхотни детски ролери на FILA. Имаме от няколко години - препоръчвам ви ги.

# 3
  • Мнения: 10 758
Като гледам, тези са на "МОНИ".А те имат магазин на Илиенци Peace

# 4
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Ами, като ги гледам и аз- доста приличат на нашите- а те са наистина от Илиенци. Само не виждам дали имат и връзки освен скобите за да съм сигурна. И дали колелцата са силикон- което е важно.
Но ще ти кажа откъде точно ги купихме- пролетта- имаше над 10 вида. Тези които харесах и приличат на твойта картинка обаче ги взехме за 49 лв!!! От централния вход по алеята право напред до голямата сграда.Мисля че там е Техномаркет. И като стигнеш до нея- в дясно. Почти веднага от лявата страна има 2 халета с детски колички, скейтбордове, ролери,колелета. В първото възможно ги харесахме, макар че обиколих всичко. Незнам как се казва точно фирмата, но засега съм много доволна- регул.номер- има варианти с пластм. и метално нещо над колелцата- избрах разбира се металното. Така че ако можеш да стигнеш до там- имаш избор голям.
А сетих се , че Мони се намира от главната вляво  покрай сградата после вдясно пак покрай нея и гледаш от дясната страна павилионите залепени за голямото хале , което е с ремонтираните щандове. Пожелавам ти успех в търсенето и късмет с избора. Peace

# 5
Ролери може да намерите в спортния магазин на зимната пълзалка на Славия!Магазина се намира точно на входа. В него се продават  кънки за фигурно пързаляне и кънки за хокей.Магазина работи от сряда до петък от 13,00ч. до 20,00ч и събота и неделя от 11,00ч до 19,00ч.Ролерите са от кожа и са леки не са като тези тежките - пластмасови боклуци, оригинални са  и са на  Nike Bauer.

Общи условия

Активация на акаунт