За форумците да поговорим отново

  • 10 450
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Ню е виновницата за тази тема.  Wink Когато се регистрирах преди повече от 3 години, бойното ми кръщене го направи именно тя. Няма да забравя колко лично и сериозно приех `покръстването` си Mr. Green Whistling Чудех се, защо тази жена ме яде така. Rolling Eyes По-късно същата тази съфорумка ми стана приятелка. Peace Ама нещо се развали, като че ли. Не е същата, някак омекнала, няма го онзи размах вече, а ми липсва. Ню, кой те повреди? Mr. Green

Разкажете за вашите трепети по въпроса.
И по-интересното, което ще е както за мен, така и за останалите - споделете впечатления за съфоруците индивидуално. Кой, как, кога и защо (според вас) се е променил, за времето прекарано тук. Какъв е бил, как го намирате към днешна дата. Simple Smile

Само да уточня, че темата е абсолютно позитивна и за всякакъв род нападки и извън добрият тон изказвания, ще призовавам за чистка от правоимащите.

Весели празници! Grinning

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 16:22 от strelche®

# 1
  • Мнения: 5 468
Аз шти кажа довечера, кой ме е повредил Rolling Eyes Crazy. Стрелчанеее... ай лавю ма.

# 2
  • Мнения: 2 070
Забелязвам голяма промяна у Лиска, станала е някак по-дружелюбна.

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз шти кажа довечера, кой ме е повредил Rolling Eyes Crazy. Стрелчанеее... ай лавю ма.
Ми права е, па да ти кажа.От както почна работа, нещо ти стана Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 7 716
Забелязвам голяма промяна  и у мен, някак си и аз станах по-дружелюбна. Wink
Дано и потребителките от форума, където пиша основно да мислят така. Joy
Пък взех и в Клюкарника да пописвам  Wink, а преди не влизах. Joy

# 5
  • Мнения: 10 758
не си спомням някой да ме е покръствал newsm78
В началото(преди 3 години и кусур) повече четях.Беше ме срам да пиша Blush
после лека по лека започнах в бременната ноемврийска тема.Всички си ме знаеха като доброто девойче маги99 Joy
И кво ми стана изведнъж....не знам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 9 903
е как да не стане човек по-дружелюбен за 3 години - напоследък са се навъдили все тънкообидни жени, кажеш им здрасти, те се заасягат, че не им говориш на Вие. като в биберон.бг е вече.
За Лиска съм съгласна, и тя омекна.

# 7
  • Мнения: 4 473
Повече на самооценка го подкарахте. Няма лошо, ама дайте по-обстоятелствено. Искам подробности, бре. Кон-крет-но.

# 8
  • Мнения: 10 758
Повече на самооценка го подкарахте. Няма лошо, ама дайте по-обстоятелствено. Искам подробности, бре. Кон-крет-но.
Нямам бе.НЯ-МАМ.

# 9
  • Мнения: 4 473
Повече на самооценка го подкарахте. Няма лошо, ама дайте по-обстоятелствено. Искам подробности, бре. Кон-крет-но.
Нямам бе.НЯ-МАМ.

Какво нямаш, бе? Впечатления за никого? В нито един съфорумник не си открила промяна за 3 години? Мда, добре, вярвам ти. Whistling

# 10
  • Мнения: 2 070
Аз започнах да пиша първо в здравословния.
Една дама на име Liorena,явно реши че щом съм нова и ставам за ядене.
Изтриха три мои поста ,и трийсетина нейни и тя спря да пише.
Не знам дали заслугата за това е моя Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 716
Хехехе, на Лиорена детето тръгна на детска градина, нея я отвяха ветровете в друга посока  и тя затова спря да пише активно. Wink

# 12
  • Мнения: 10 758


Какво нямаш, бе? Впечатления за никого? В нито един съфорумник не си открила промяна за 3 години? Мда, добре, вярвам ти. Whistling
Уф ooooh!
Промяна откривам в Ню, Лиска, Лиорена, Кифлата,Блонди.

# 13
  • Мнения: 2 070
Хехехе, на Лиорена детето тръгна на детска градина, нея я отвяха ветровете в друга посока  и тя затова спря да пише активно. Wink
добре де,поне ще спя спокойно вече Wink

# 14
  • Мнения: 3 405
Аз доста липси констатирам. И по-малка степен на активност у любими за мен хора.

Общи условия

Активация на акаунт