препоръ4айте игри за НИнтендо ДС

  • 1 816
  • 3
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
препоръ4айте игри за НИнтендо ДС  за дете на 3,5 години
ли4но ние имаме само 2 и на 2-те пише от 3 +
едната е nintendogs - според мен става за малки деца - на 3 години , оба4е трябва 4есто да проверявам до къде е стигнала и да и 4ета доста работи , много надписи излизат
 втората игра е Puyopop fever - тетрис които уж е за 3+ ама изобщо не е замалки деца (и майките ги зори Simple Smile ), забавен е от гледна то4ка на това 4е пищи и трещи и малката се занимава с него (лесно се излиза от менютата)

 не препоръ4вам за малки деца ето тази 12  БАрби принцеси (до4 години незнам дали могат да се справят ) ,защото се играе с клавишите и е на принципа на Марио-то . ска4а , бяга ... макар 4е и на нея е написано 3+
 търся някоя прости4ка игра за рисуване или да обли4а някакви бебета или принцеси . пък и изобщо даите мнение за игрите които имате например . убедих се ве4е 4е не винаги това което пише на кутията е вярно . разбира се и от детето зависи също Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 877
Синът ми ви препоръчва "Pokemon blue" и "Pikachu dig dug" (надявам се, че така се пише), но все пак той гледа от момчешка гледна точка. Били много подходящи за по-малки деца, мо така като гледам няма принцеси  Simple Smile Питах нещо като за момиченце, но авторитетно обясни, че не можел да предложи.

# 2
  • Мнения: 967
Няма игра на Нитендо ДС, която да е за толкова малко дете на 3,5. Обаче мога да ти кажа, че игрите от Game Boy стават и на Нитендо ДС. Може там да провериш дали няма нещо подходящо. Специално отидох на Amazon да ги разгледам и прочетох няколко коментара за оценяване, но там всички говорят за дъщери имащи игрите на 6-7 години.

# 3
  • София
  • Мнения: 285
Може ли малко отзиви за Нинтендо ДС? Колебая се каква конзола да купя (евентуално) на дъщеря ми, гледам, че за PSP има много добри отзиви, но игрите за Нинтендо ми се виждат по-интересно. Трудно ли е да се следят двата екрана или напротив-е по-интересно2

Общи условия

Активация на акаунт