ВИП стил или как се обличат звездите

  • 46 505
  • 326
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Модни икони или модни недоразумения...Вие кажете Laughing
Започвам с една личност,която ми е доста антипатична,но не мога да отрека невероятния й усет и стил на обличане-Виктория Бекъм

# 1
  • Мнения: 463
И според мен вкусът й е просто уникален! Има фигура-мечта /за мен/ и я подчертава безупречно! Интересно би било да се съпостави я някоя наша "ВИП" особа Sunglasses

# 2
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
На мен като визия-лице/ тяло ми е антипатична. Но не разбрах-ти харесваш ли я или не?

# 3
  • Мнения: 2 414
Аз страшно много харесвам Виктория-стилът и на обличане е просто невероятен. Sunglasses
Същото мога да кажа и за Кейт Мос.

# 4
  • Мнения: 742
Мдм Бекъм ужасно ми е антипатична, но се облича великолепно. Не вярвам обаче сама да си гради стайлинга. Пък и ако ще за Принц Чарлз да се ожени, съкпите дрешки не могат да променят визията й на старлетка. Ужасен нос има тази дама. Все очаквам да го зармърда, душейки като кокершпаньол.

Аз харесвам стила на тази:


И тази:


Горните две са типичен пример за това, че една жена може да е и нещо друго освен красива закачалка за дрехи.

# 5
  • Мнения: 880
На мен като визия-лице/ тяло ми е антипатична. Но не разбрах-ти харесваш ли я или не?

Допада ми как се облича.Нека  обсъждаме предимно стил и облекло,да не се впускаме в подробности за това кой защо и какво харесва или не харесва дадена личност. Wink

# 6
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ако ще и змия да си...в добър стилист и с много кинти....все ще изглеждаш добре

# 7
  • Мнения: X
За мен има 2 модни икони - ВИКТОРИЯ БЕКЪМ и ДЖЕНИФЪР ЛОПЕЗ.

# 8
  • Мнения: 4 451
Ето и една много обсъждана напоследък наша модна икона, но според мен, по-скоро модно недоразумение...

# 9
  • Мнения: 4 451
Изключително много харесвах изисканият стил на Даяна







# 10
  • Мнения: X
Ето и една много обсъждана напоследък наша модна икона, но според мен, по-скоро модно недоразумение...

Ужасна е, много жалко, за тези които тя облича  Joy hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 742
Мари Анке, мари моме, снимката е направо болезнена... А и имиджа на Гала доста страда(то пък един имидж), откакто тази женица се грижи за него.

Добавям още едно недоразумение, да се знае че и по широкия свят ги има....:


# 12
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз не мисля да сложа снимки тук.Според мен всяка една известна личност има много добри попадения във визията (дрехи/грим/коса). И всъщото време има и лоши попадения. Бих казала, че ми харесват определни дрехи като стил...а не сложени върху някоя определена личност. Sunglasses

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ето и една много обсъждана напоследък наша модна икона, но според мен, по-скоро модно недоразумение...


За Кремена - боза от цветове....Е, харесвам татуировката на китката и пръстите й. Но поне на Маги Халваджиян да му бяха скъсили малко крачолите на панталона...че така стой като някакъв мъник...и някак си кафяво с черно....не ми харесва като комбинация

# 14
  • Мнения: 4 451
ellyst,  твоите "попадения" не отстъпват hahaha

Общи условия

Активация на акаунт