Пресипнало гласче и проблеми с гърпото

  • 445
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Здравейте момичета,
да си поплача на рамото ви. Бебчо от два-три дни кашляше, но на мен ми беше трудно да различа кашлица от задавяне със слюнка ли е или от болест. След като вчера му чух пресипналите звуци вече се реших и се обадих на лекарката. Отидохме, прегледа го и ни каза да взимаме калциев глюконат(ампула) по 1 кофена лъжичка 3 пъти дневно, 3-4 пъти дневно Стеримар в носа и витамин С, а ако кашлицата се засили Синекод по 10 капки 3 пъти дневно. Слава богу, засега не се засилва, но като чувам пресипналото му гласче се чувствам толкова ужасно ..... Така и не ни постави диагноза, така че незнам точно кво му е, но каза че щом е жизнен и няма температура, да не се притеснявам, само да не го провокираме много да се радва или да плаче.

Какво мислите за предписаното лечение? Имам нужда от успокоение, особено от майки, сблъскали се с подобен проблем. Много ме е страх да не си изгуби гласа. Такива глупости си мисля, каквито само една майка може да измисли - да не би заради това да не може да проговори някой ден...  ей такива работи ....

# 1
  • Мнения: 1 264
Довери се на лекарката. Ние не можем да даваме мнение по предписаното лечение, защото не сме лекари.  Wink
Детето ти със сигурност няма да си загуби гласа, но на теб ще ти побелеят косите от притеснение. Наблюдавай детенце и ако нещо ти се стори притеснително бързо на доктор. Ако нямаш доверие на педиатъра, смени го.

Общи условия

Активация на акаунт