За децата на РУСЕ!

  • 16 341
  • 478
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Пускам нова тема, в която да обсъждаме други акции. Старата стана вече дълга, а и базарът приключи  Hug  Резултатите са чудесни  Heart Eyes Дано всеки следващ път имаме все повече успех  Hug 
 Ако имате други идеи за заглавие - казвайте. На мен друго не ми хрумна. За сметка на това, обаче, на мъж ми му хрумнаха няколко, които ме е срам да споделя  Blush Joy


Старите теми

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239038.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247316.0

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 09:25 от Deb

# 1
  • Мнения: 1 942
Оп първото "дете" да се запише  smile3523

# 2
  • Русе
  • Мнения: 729
И аз съм тук Grinning Joy.

# 3
  • Мнения: 883
И аз се записвам. В името на темата може би бих добавила само едно "за" - За децата на Русе.

# 4
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И аз да се запиша ! Laughing Hug

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Да ви се похваля...имам поздравителна картичка от Дома в Брестовица,много драго ми стана Grinning...Тя е и за всички Вас,които се включихте в дарителската акция за събиране на учебни помагала за децата там.Мисля,че много скоро трябва да ги зарадваме с нещо друго...като започнем от бельото.След празниците и след като сме готови с нещата,които ще им занесем който желае,може да се рзходи с мен до там.

# 6
  • Мнения: 1 523
 byeИ аз съм тук.

# 7
  • Мнения: 3 376
Браво за новата тема!!!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 287
Ето ме и мен.
Отлична работа свършихме.Сега да си починем малко и от догодина започваме пак.

Благодарим на децата от Брестовица за картичката!С удоволствие ще те придружа,Джаста!

Деб,време е твоят мъж да се присъедини към нас!Сигурна съм,че ще му бъде приятно с нас!/БЕЗ ЗАДНИ МИСЛИ/. Wink

# 9
  • Мнения: 2 270
записвам се и аз

# 10
  • Мнения: 395
Ето ме и мен...аз съм едно от децата на Русе( поне според маминка съм още дете) Simple Smile
Искам и аз в Брестовица...да не ме забравите

# 11
Zdravejte i ot men,takmo si misleh 4e se zatrihte,proslushvam vi ,makar i otdale4e .
Zelaj vi edna prekrasna tiha no6t, sveta no6t.
Tuk Koledata e prikazna,skoro 6te pratj snimki ot bazarite v Strasburg i Germ.

# 12
  • Мнения: 3 376
Момичета...от 2 дни съм със сецнат кръст,вчера ходих малко на масаж,уж се пооправих,но днес положението е направо трагично ooooh! Съжалявам,че не успях да отида до склада и да го разчистя,понеже обещах за тази неделя,но обещавам,че при първа възможност ще го направя.

# 13
  • Мнения: 6 617
Здравейте, да се разпиша и аз в новата тема.
EASpirit   оправяй се бързо!
Какви дрехи събираме ?

# 14
  • Мнения: 883
Djasta, оправяй се бързо! (знам колко неприятно е това от личен опит)
За Брестовица много ми се иска да дойда, но не мога нищо да обещая предварително.

Общи условия

Активация на акаунт