Eurespal 2mg- мнения за този сироп

  • 21 239
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 526
 Моля помогнете, от вчера сме на АБ Аугументин заради кашлица и повишена Т, предписаха ни и този сироп. До вечерта вдигнахме 38,5 и тази кашлица не минава. Някой давал ли е от този сироп против кашлица и кога тя е намаляла, защото ние втори ден го пием но тази пуста кашлица дори не намалява. newsm78

# 1
  • Мнения: 950
Незнам за сиропът ,но и моята дъщеря беше със същата температура и давахме Аугментин ,но резултат никакъв хем имаше темп. и хем кашлица / сиропа беше Мукосолван/ .На 24 ходихме и направихме снимка на бял дроб за да проверим за пневмония и след това друга лекарка ни изписа Цефзил  и сироп Хустагил и незнам дали от тях или по-принцип вече се оправя но спря темп. и кашлицата не се чува много /тук-там/
Ако можете се допитайте и до друг лекар . Hug  дано се оправяте бързо и без проблеми .

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Давала съм го миналата година този сироп.Мисля,че е противо алергичен Peace

# 3
  • Мнения: 1 984
добър е. но не очакваите чудеса.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм доволна от този сироп. Изписвали са ни го при комбинация на кашлица , сополки и болки в ушите.

# 5
  • Мнения: 526
Да ви кажа честно никакъв ефект не видяхме нито от АБ нито от сиропа, кашлицата не ние спряла и сега му давам Тайлот хол прахчета и витамин С. Нямаме Т но кашлицата ни остана, а сега започна да изтича много гъст сопол с лоша миризма, и акаме малко рядко.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Само не ми е ясно за какво даваш тайлол хот на детето си? За кашлица ли? Защото той се използва за простуда, грип и болка.

# 7
  • Мнения: 526
Давам Тайлот хол да откърти кашлицата и това които е в дробчетата му да излезе, за толкова години от тези сиропи против кашлица много сме си напатили и вече не знам какво да давам Sick

# 8
  • Мнения: 15
ние сме на 2 годинки и няколко пъти имахме кашлица. пиеме само ЕУРЕСПАЛ на малката й действа много добре. от него кашлицата й спира на 4-5 ден почти изведнъж. и аз съм го пробвала и съм доволна.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тайлол хот не е за кашлоца. Щом не минава кашлицата на детето от сиропи заведи го на алерголог. Може би в този случай става въпрос за алергия от нещо.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 259
И на Ади днес й изписаха Eurespal, точно защото кашлицата не й мина от "Проспан" и "Хустагил" ("Прспан"-ът вече си го изпихме, а "Хустагил"-ът ни казаха да си го продължаваме успоредно). Слава богу, гърдите й са чисти, т. е. кашлицата не е слезнала много надолу, та засега се разминава с антибиотика  Praynig  . Иначе на листовката пише, че Eurespal е противовъзпалително лекарствено средство за респираторната система и се прилага за лечение на кашлица в хода на бронхо-белодробни заболявания. В нета попаднах и на инфо, че спомага и за лечение на възпалено гърло и средно ухо. Да го предписват като противоалергично средство  съм виждала като информация засега само във форума, но с Google-а ми изскочиха още някои нещица за четене. Ако попадна на някаква интересна информация, ще си допълня поста, а ще ви кажа и как ни действа и на нас, но затова трябва да минат поне ден-два, си мисля.  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 6 259
P. S. ПОКАЗАНИЯ (на Eurespal): Симптоматично лечение (кашлица и експекторация) в хода на бронхо-белодробни заболявания, сенна и алергична хрема, смущения на дишането при рубеола, коклюш и грип. Източник: http://www.drugs-bg.info/drug_info.php?drug=171

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да на Марти са и изписвали Еуреспал като имаше проблеми с ушенцата. Но и за кашлица е много добър.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 259
При остро възпаление Eurespal® бързо облекчава симптомите като запушен нос, зачервено гърло, затруднено дишане, кашлица и болки в ухото както при възрастни, така и при деца. ( http://www.framar.bg/product_review.php?id=30000732&from=352 … %EE%EF+150+%EC%EB ) Само това за запушения нос го бях пропуснала.  Hug По тази тема мисля за днес повече да не пиша  hahaha   Joy ! Бързо оздравяване на всички болни дечица и весело посрещане на Новата година утре!

Общи условия

Активация на акаунт