Боядисах лирата в банята с пране!!!!

  • 1 681
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Е те такова чудо не ми се беше случвало. Проснах една черна пола на бялата лира и сега я гледам - цялата на сиво-черни петна Shocked Недоумявам? С какво е боядисвана тази пола, че да пусне на желязото!!! Търках като замахана с Циф - не мърда. Ако някой има някакви идеи за почистване, ще му пратя коледен подарък Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Мeglio, белина, или един израелски препарат - зелен е в бяла туба от 1 литър.
Или бял шпрей, за да боядисаш местата наново ....  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 312
пробвай с CIF.

# 3
  • Мнения: 14 471
аз така лепнах една цветна найлонова торбичка на радиатора в кухнята...сега е с ужасни петна, някак са се впили в метала, въобще не може да се изчисти Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Или бял шпрей, за да боядисаш местата наново ....  newsm78

И аз мсиля така най- лесния начин без да търкаш като луд, един шпрей и е ок.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Не знам дали спрей би издържал на промените в температурата. В магазина на Дулукс май има бои за радиатори, може да е по-добро решение, ако не успееш да се справиш с почистването.
Много краен вариант за след много време ти е и иноксова лира.
Спирт пробва ли?
И да не изчистиш, лирата пак ще си върши работата, гледай да не се ядосваш  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 757
оф и на мен ми се случи това нещо,махнах го с медикс за баня,котлен камък и варовик.падна веднага.

# 7
  • Мнения: 5 001
Aaaa и аз така я поднових моята лира...После полях с Доместос и боядисаното изчезна.Пробвай и кажи после дали и при тебе се е махнало.

# 8
  • Мнения: 22 520
Oпитай със спирт,лакочистител,нещо,което ще разтвори боята.Ама търкай лекичко,за да не свалиш и боята на лирата.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 12:19 от ДесиХ2

# 9
  • Мнения: 164
Нееееееееее в никакъв случай с Доместос или Белина те разяждат ,моята лира ръждяса след това и на новата хубава баня ръждива лира.Дадох я на ново в завода напръскаха я слад време боята пак падна и от там майсторите казаха ,че е само от някакъв абразивен препарат,та ако неискаш да си батардясаш лирата неде.Опитай с Cif  Bingo Ov=

Общи условия

Активация на акаунт