помощ - съвет спешно!!!!!!!

  • 1 331
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
много съм разтревожена и рева ли, рева ли - моето бебе 5,5м. от 3 дена е с температура от 37,4 до 38 градуса без да е болно не кашля няма саполи яде си но я вдига през около 6 часа водих я на доктор и той каза че е възможно зъбки тъй кат има подути бели венци и може да е така докато избие зъбчето - давам й свещички ефералган и нурофен каза ми че невижда причина да й изписва някакв хапчета щото е напълно здрава за него и ако я поддържа още 2 дни темп. да я заведа да й направи ангенография (май така беше) и изследвания. според вас възможно ли е да е от зъбки? пита ме и за бъбречна обремененост дали има в семейството ни - но няма. и ако не е какво според вас може да бъде като варианти

# 1
  • Мнения: 145
само да ви кажа че се оказа розеола, 3  дни температура след което спадна и се изрина по гърдичките и коремчето и за 2 дни обривът изчезна, но ми е много странно защо й изписаха ЗИРТЕК като на листовката пише че е за алергии докторът каза че е добре нещо антихистаминово да пие 3 дни и ни го изписа по 5 капки вечер тя е към 8 килограма вие как смятате дали е добре това за шарката и ако не навредило ли е?
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 2
  • Мнения: 5 760
Можете да давате нурофен 4 х 3 мл. с комбинация на вит. С от 2мл еднократно сутрин. Възможно е да е от зъбките, но ако поддорже по-дълго от 5 дни тази температура е добре да се изследва стерилна урина.

Общи условия

Активация на акаунт