Какво ви подариха за Коледа?

  • 2 900
  • 28
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
 Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedХАХАХАХА,мисля 4е в тези ранни 4асове  на деня само подарьци ми се вьртят в главата.Та така.....какви подарьци полу4ихте.. Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 545
Вал, а ти?
аз получих нов ГСМ, машина за хляб, нова ютия (все неща, дето ми трябваха, та съм много доволна), чанта с козметика на Дав, и страхотен поднос за торта и ваза от кристал, или нещо такова. Като се има предвид, че не исках дрехи, намазах с подаръците  Laughing

# 2
  • Мнения: 847
Да,Вал а ти какво полу4и???
Аз полу4их за сега ,4е във Фр-я ще имам още подаръци - колие на Сваровски , I-Pod Nano Clasic ,и за сега съм супер доволна...останалото като се преберем през януари..

# 3
  • Мнения: 1 128
От миналата година сме се разбрали със моето семейство и на мъжлето, че по коледа ще има подаръци само за бебо.Но Андрес взе, че ме изненада с една чудесна голяма  колекция филми на Чарли Чаплин.Знае че го обожавам Mr. GreenСнощи си го гледах и днес пак Mr. Green

# 4
  • Мнения: 750
Аз полу4их златна гривна,1000 евро,покривка за масата,фруктиера,анцунг PeaceНай-много намаза с подаръци мал4о Partyполу4и куп игра4ки и дрешки Hug

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 16:59 от nik77

# 5
  • Мнения: 1 128
Малииииии, като чета какво си подарявате и ми стана странно.
Аз си мисля, че е празник семеен.Имам предвид, че смисъла му е да се събере семейството, да се хапне,  да се пийне, да се поговори.
Обаче сега се замислих дали не греша с тази мярка за неподаряване между възрастнитеnewsm78 Mr. Green, ама пък много търговски ми се струва така пък празника все пак.
Къде е вашата истина???

# 6
  • Мнения: 3 932
Малииииии, като чета какво си подарявате и ми стана странно.
Аз си мисля, че е празник семеен.Имам предвид, че смисъла му е да се събере семейството, да се хапне,  да се пийне, да се поговори.
Обаче сега се замислих дали не греша с тази мярка за неподаряване между възрастнитеnewsm78 Mr. Green, ама пък много търговски ми се струва така пък празника все пак.
Къде е вашата истина???

Истината е в тигана  Mr. Greenмоят е с незалепващо покритие... за  коледен подарък иде реч, да не си помислите, че спамя  Naughty

Хапване, пийване и много смях с приятели беше другият ми подарък...(не заменям за нищо!!!)....

# 7
  • Canada
  • Мнения: 1 773
От половинката - нова миялна машина. Принудителен подарък, старата се запали преди няколко дни. И още куп неща от мама и приятели. Обичам полезните подаръци. Пожелала съм си и гърдероб, надявам се да го получа за нова година и ще се погрижа добре да го напълня в резултат на януарските намаления Grinning

# 8
  • Мнения: 1 184
Усмивка по радиото  Mr. Green.
Само децата се сдобиха с подаръци този път. Аз се надявам дядо Мраз да е по-благосклонен към мен  Twisted Evil.

Хапване, пийване и много смях с приятели беше другият ми подарък...(не заменям за нищо!!!)....
newsm10

# 9
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
10000 :35:0000000 еври, златни мебели, самолет да си ходя често до Бг..... Joy

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Няколко кг капучино, около половин кг шоколадчета и едни пластмасови панички (от тези, в които се съхранява храна и които ненавиждам, но свеки редовно ме зарежда с такива)

# 11
  • Мнения: 1 526
...едни пластмасови панички (от тези, в които се съхранява храна и които ненавиждам, но свеки редовно ме зарежда с такива)

 hahaha голям смях, свекито ти определено няма завиден вкус за подаръци.
От друга страна моята нищо не ми подари, така че...

По теметанов Gsm, i -pod, дрешки и любим парфюм.

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Тали, предполагам е генетично  Wink бабата също ни зарежда редовно с такива джаджи. Не смея да отказвам и мрънкам, те нали все с добро намерение го правят. Иначе свеки винаги пита от какво имаме нужда, паничките са бонус към желанията Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 526
Щом са бонус е друга работа Laughing!
... те нали все с добро намерение го правят. Иначе свеки винаги пита от какво имаме нужда, паничките са бонус към желанията Sunglasses
ето това е най- важното  Hug!

# 14
  • Мнения: 1 173
Аз получих ето това:  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт