Вакса или гел

  • 4 902
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 580
Здравейте мами,
преди няколко дни се подстригах ултра късо и на степени с цел рошав ефект .Стилистът , който  оформяше прическата ми препоръча да си взема гел или вакса , за да я поддържам у дома , но не знам на кое да се спра  Thinking. Ето защо Ви питам от кое Сте по-доволни : гел или вакса?

# 1
  • Мнения: 17 402
Нито едното, честно казано. Има един маслен гел тип брилянтин, на Saphir. Струва ми се, че ще е добро това нещо, ама нямам отзиви за него. И все пак- от двете избирам гел.

# 2
  • Мнения: 16
Лореал има един продукт, който е доста добър за къси коси - постига ефекта на разрошента коса , нещо от рода out of bed

# 3
  • Мнения: 17 402
Това нещо няма ефекта на гела или ваксата обаче. В смисъл не изглежда като мокра косата.

# 4
  • Мнения: 580
Това нещо няма ефекта на гела или ваксата обаче. В смисъл не изглежда като мокра косата.
Благодаря за отговорите   bouquet и да попитам дали и то омазнява като ваксата?

# 5
# 6
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Моя фризьор казва, че е най-добре за къса коса и рошавост да се ползва пяна...той самия си роши косата с пяна.

# 7
  • Мнения: 1 455
Ползвам вакса отскоро, но не съм очарована.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моя фризьор казва, че е най-добре за къса коса и рошавост да се ползва пяна...той самия си роши косата с пяна.


 Peace

# 9
  • Мнения: 580
Моя фризьор казва, че е най-добре за къса коса и рошавост да се ползва пяна...той самия си роши косата с пяна.
Thinking само да попитам на влажна коса ли се слага или на суха ?     
 ПП благодаря за вниманието и съветите ВИ   bouquet

# 10
  • Мнения: 757
ваксата прави мазна косата,гел е по добре.
















# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Да разясните за лаиците разликите между гел и вакса?А нещо за течната вакса да кажете?

# 12
  • Мнения: 17 402
Ами гелът си е гел. Косата се втрърдява и евентуално изглежда като мокра. С ваксата седи мазна, като сплъстена. НЕ знам дали точно обясних, аз тъй ги виждам нещата Mr. GreenИмам две кутийки- така си седят. Мога да подаря, ако някой желае. ТЕчна вакса, в смисъл пяна- вакса ли?. Това май е по- доброто, не съм ползвала обаче.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 553
ТЕчна вакса, в смисъл пяна- вакса ли?. Това май е по- доброто, не съм ползвала обаче.
Не!В буквалния смисъл течност в шише с пулверизатор.От тази вакса косата не става мазна . По скоро ми прилича на разновидност на лака за коса.

# 14
  • Мнения: 1 174
Когато бях с къса прическа ползвах вакса  и в никакъв случай не мога да кажа, че ми е правела косата мазна.Ползвах я за блясък и за да стои по-прибрана косата, особено след къпане.Правела съм си и прически, доколкото е възможно с 3-4 или 5см. коса. и понеже моята е много мека, слагах ваксата съвсем в края на кичура и издърпвах в желаната посока (купувах си такава за най-висока твърдост).
Преди четири години бях много доволна от този продукт, но съм сигурна, че има много нови и по-полезни такива за коса.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт