На Витоша с шейна и малки деца

  • 3 012
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 506
Има ли подходящи места, които да са встрани от ски пистите, но все пак да са достатъчно утъпкани, че да стават за пързаляне? Пуснах търсачката, но за мое учудване нищо не намерих. Дано някой може да ми подскаже подходящи места, само моля да е със сравнително пълни инструкции, че хич не съм наясно с Витоша.

Дядо Коледа ни донесе две дълго чакани шейни и искам поне малко да ги вкараме в употреба преди края на зимата. Онзи ден се качихме с лифта до Алеко, добре прекарахме и добре се попързаляхме, но близостта на скиорите не ми хареса и през цялото време ми беше свито да не ни връхлети някой. По едно време пък синът ми реши, че ще се пързаля, където няма хора, и като се впусна из едни преспи, едвам изпълзяхме от там след това. Малко приключенско беше с две думи и ми се иска следващия път да съм по-подготвена.
 
Честита Коледа на всички   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
За шейна според мен е подходящо на Златните мостове посока х-л Елица. Там до пътя има пешеходна пътека, която става за тази цел.

# 2
  • Мнения: 3 423
на Златните мостове не е ли много ветровито винаги newsm78

# 3
  • Мнения: 2 309
Драгалевски манастир  Peace спирате на паркинга над манастира и тръгвате надолу по шосето към манастира. От дясната страна има поляна с миниатюрно хълмче. За две-три годишни е идеално, за по-големи може да е недостатъчно стръмно.

Общи условия

Активация на акаунт