угояване през празниците :(

  • 1 487
  • 21
  •   1
Отговори
може да ви се стори смешна темата,но си е факт!до преди 1 седмица не бях забелязала ,че имам огромен корем и ако не ми идваше щях да помисля,че съм бременна!мисля,че е от многото ядене през празниците!аз изобщо не съм имала корем,а сега е 3 пъти по-голям  Cry Cry Cry Cry моля ви оспокойте ме,че след няколко дена ще си бъде пак нормален!!направо се чувствам много зле при мисълта,че може да си остане така!според вас нормално ли е и ще се оправя ли???  ooooh!

# 1
Разбира се, ако престанеш да се тъпчеш толкова много ...

# 2
  • Мнения: 10 758
може да си бременна Whistling

# 3
  • Мнения: 1 541
Ако се тъпчеш според заглавието на темата ти- щеше да е учудващо да нямаш огромен корем  Thinking
Поспри се малко с храната и ще се оправи Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
Аха! С близнаци Whistling

# 5
  • Мнения: 4 629
И аз съм се поугоила ама предпразнично още Confused Знам, че няма така да си остана. Започнах да взимам мерки вече. По-малко ядене и повече спорт  Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
и аз съм близо 2 кг напред  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 5 393
Направи една разтоварваща диета след празниците и най-вероятно ще се оправиш.

# 8
  • Мнения: 4 435
може да ви се стори смешна темата,но си е факт!до преди 1 седмица не бях забелязала ,че имам огромен корем и ако не ми идваше щях да помисля,че съм бременна!мисля,че е от многото ядене през празниците!аз изобщо не съм имала корем,а сега е 3 пъти по-голям  Cry Cry Cry Cry моля ви оспокойте ме,че след няколко дена ще си бъде пак нормален!!направо се чувствам много зле при мисълта,че може да си остане така!според вас нормално ли е и ще се оправя ли???  ooooh!

На мене пък ми  е смешно,при това много. rotfImao rotfImbo
Ти на 5години ли си,че задаваш подобни въпроси? ooooh!
Да ти кажа,за притеснение си е.Аз така веднъж ядох и после като ми се поду корема до ден днешен не е спаднал. Joy Така,че абсудр е да ти спадне,така ще ти остане.Съчуствам ти.

# 9
  • Мнения: 958
Аз така веднъж ядох и после като ми се поду корема до ден днешен не е спаднал. Joy Така,че абсудр е да ти спадне,така ще ти остане.Съчуствам ти.
Joy Joy hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo smile3532  201uu

# 10
  • София
  • Мнения: 1 950
То и моя корем сутрин като на бременна в 5-6 месец , но до вечерта го докарвам до към 8 /когато не съм на диета , а като съм на диета имам чуството , че до вечерта даже ми е намалял newsm78/ smile3511
вивиане , направи си няколко разтоварващи дни и може би ще се оправиш , ако не направи по-продължителна диета newsm10. А за всеки случай се провери дали не си бременна, защото това , че ти идва някой път не е 100% гаранция, че не си бременна!

# 11
  • Мнения: 2 492
 Mr. GreenВреме е за диета , това показва подутия корем .

Аз да не давам много съвети , че за два дена съм качила 3 кг .
Имам ужасен метаболизъм , а и съм след две седмици "гладна диета" и сега всичко ми се "лепи". Crossing Arms
Единствения изход е да вземеш спешни мерки и още от днес да се ограничиш .
Аз това ще го направя след празниците , засега ще си се угоявам , защото са празници пък .  Crossing Arms Blush

# 12
  • Мнения: 4 678
Аз така веднъж ядох и после като ми се поду корема до ден днешен не е спаднал. Joy Така,че абсудр е да ти спадне,така ще ти остане.Съчуствам ти.
Joy Joy hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo smile3532  201uu

 newsm62 newsm62 newsm62

# 13
  • Мнения: 1 424
Много ясно,че след като спреш да се тъпчеш, коремът ти ще спадне, що за въпрос?  Shocked
Освен това е нормално по празниците всички да  хапват повече  Wink

# 14
  • Мнения: 1 432
Е няма такъв въпрос ,4есно  Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт