Помогнете със съвет на Пазарджишките мами

  • 926
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Момичета поставихме си за задача след коледния базар да купим за дечицата 45 комплекта пастелно бельо.
Искаме парите които събрахме да ни стигнат за повече неща, искаме да можем да ги разпределим рационално, в Пазарджик не намираме  много производители на постелно които биха могли да ни предложат добра цена.
Молбата ми е към всички Praynig които имат контакт с производител който е склонен да направи добра отстъпка за децата, много ще помогнете да постигнем повече с парите които събрахме на базара.
Ще чакам отклик (може и на лични)
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Виж тук:
http://svejen-hristo-ivanov.hit.bg/
В Пловдив са, купувала съм от тях няколко детски комплекта и няколко за спалня. Качествени са и мисля, че са доста изгодни като цена. На мен лично собственикът ми е правил отстъпка просто ей така  Flutter, а пък за тази кауза съм почти сигурна, че ще откликне  Peace
Опитайте по телефона, ако не става и не ви се разкарва до Пловдив ми пиши на лични да се разходя до там  Peace
Успех и Весели празници   bouquet

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 17:57 от bugaboo

# 2
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Здравейте! В Димитровград има доста производители на бельо. Само трябва да уточните от какъв плат да бъде- има по-евтино и по-некачествено,по-качествено и съответно по-скъпо,цветно, бяло. За Бургаските мами изпращах преди време комплекти, цената беше 9лв за к-т- бяло хасе.  Сега пак попитах-няма промяна. За цветното обаче не зная цената, но трябва да дадете размерите.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 214
Ще питам за размерите, но мисля че са единични комплекти с една кълъфка.
Благодаря  bugaboo, писах им на мейла, ще видим какво ще ми отговорят.

# 4
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, видинлийки сме по-далечко, ама докато чета желанието Ви се сещам нещо да Ви кажа, което споделиха от персонала в един дом с нас и то наскоро: по-големите деца крадат от новите спални к-ти и ги продават за дребни пари.По този повод обмисляхме вариант за бродирано лого на дома или нещо като щампа или изобщо символ/та ако ще и да е печат/, който да показва чие притежание е чаршафа или възглавницата и т.н.при нас ставаше въпрос за деца от дома, ама в много от случаите и персоналите "помагат", та ако обърнете внимание на този детайл сигурно ще е важен newsm78. Може и да не съм много права, ама има вече такава практика...

# 5
  • Мнения: 2 214
Малеееееееее въобще не ми е дошло на ум, ама мисалта е логична, благодаря ти мила, ще помислим по въпроса.

# 6
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ще питам и ще пиша, но трябват размери...

Общи условия

Активация на акаунт