Препоръчайте ми личен лекар във В.Търново

  • 2 375
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Моля ви,препоръчайте ми някой личен лекар във В.Търново.С моя мъж току що се преместихме да живеем там и не познаваме никой,нито знаем как стоят нещата с болниците.ако някой може да ме посъветва кой личен лекар да изберем ще сим много благодарна.Искам да е някои който е добър и си разбира от работата,защото съм се напатила с предишния. Sad

# 1
Здравей! Препоръчвам ти семейство Кьорчеви. Тя е лекар-педиатър и двамата са много добри и най-вече страшно внимателни хора. Кабинета им се намира в уличката срещу битака, след автомивката. Дано останеш доволна, качествени са!

# 2
  • Мнения: 281
Аз и семейството ми сме бивши пациенти на д-р Кьорчева.Разочарова ни защото често питаше нас какво лечение да приложи.Сега сме при д-р Йонкова и сме по-доволни. кабинета й се намира в поликлиниката в МЦ Биотон.

# 3
Важното при тях обаче е, че ако не са компетентни, веднага те пращат при специалист, без проблем с направления , че дори и се обаждат, че идва човек и за какво отива. Докато при повечето лични лекари, направленията са основен проблем и решават да те лекуват както те си знаят.

# 4
  • Мнения: 6
Ами да и аз имах същтия проблем с моята лична лекаррка в София,където живеех.Като идех при нея ме питаше мен какво лечение да ми даде и така  Confused .Затова питам за Търново защото ми се иска сега да попадна на по добра тук.С мъжа ми искаме да си имаме бебе,но аз имам много проблеми с един упорит цистит който не минава и ме е страх да не" се повредя".Пък като ида при предишната ми лична лекарка и тя все едно и също ми предписва от което не се чувствам по добре,но това е друга тема.

# 5
  • Мнения: 700
Горещо препоръчвам д-р Стефка Тишкова. Чудесен човек е и добър специалист.
Не се прави на "дядо Господ" и когато нещо не знае дава направления. Дори и да знае, ако поискаш пак дава направление за второ мнение.


Тя приема и деца, макар че е спец. Вътрешни болести. По мое мнение разбира от детски болести повече от някои напети педиатри.
Работи в Поликлиниката на 1 етаж. Единственото неудобство е, че обикновено има доста хора пред кабинета и.
За детските консултации  винаги работи със запазен час и не се чака много.
Други координати на лични.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз бих ти препоръчала също Д-р Йонкова, пациент съм и повече от 10 години, а сега и детето си записах при нея, тя е педиатър, намира се в поликлиниката Simple Smile

# 7
  • Мнения: 113
Препоръчвам Д-р Полендакова, но за съжаление не работи като личен лекар. 

# 8
  • Мнения: 1 546
д-р Чалъкова в Биотон. Peace

Общи условия

Активация на акаунт