МЕНЗИС СЛЕД СЕКЦИО.

  • 7 671
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Здравейте момичета.Много съм притеснена.Родих своята дъщеричка преди 9 месеца със секцио.Все още я кърмя.От около една седмица  имам силни болки в яйчниците и кръста.Все още не ми е дошъл цикъла.Знам,че докато кърмя може и да не дойде,а ако дойде може и да не е редовен.На лекар не съм ходила,но май ще трябва да отида,колкото и да не ми се ходи.Чудя се дали е някакво възпаление,настилала ли съм, или защото ще ми идва мензиса и за това ме болят толкова много яйчниците?При вас как беше първият цикъл след секциото,имахте ли болки в яйчниците преди да ви дойде мензиса?Споделете!Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 357
Ние сме на смесено хранене, но все още кърмя, дори повече от преди - дойде ми на 50 ден, след като ми минаха лохиите, но сега ми идва когато си ще - с две седмици закъснение миналия път. Когато обаче настъпи деня да ми дойде и аз имам болки в яйчниците все едно ще закапи и някакво леко течение и не идва - идва си ако ще и когато ще. Бях на преглед на 40тия ден и се оказа, че имам някакви бактерии  и слагах яко свещички с антибиотици и какво ли не, та и това при мен може да има влияние... та сега незнам кога да го чакам и аз  Rolling Eyes при теб както го описваш си е нормално - на моя приятелка не й дойде едно година, но си я наболяваше от време на време ниско долу  Wink

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравей,
При мен дойде точно този месец - малко след като привършихме с кърменето, но не знам дали има нещо общо или е просто съвпадение. Имах болки в яйчниците към 1 ден и на следващия ми дойде - очаквах да е доста тежко и болезнено, но всъщност сякаш беше по-добре отколкото преди да забременея.
Най-добре отиди на преглед за да си спокойна - макар, че сигурно е нещо нормално.

П.С. И аз раждах със секцио

# 3
  • Мнения: 865
Родих ноември 2006 секцио,кърмя Мария все още ,а цикъла ми се въстанови преди месец.Болки не съм имала,но аз по принцип нямам такива оплаквания.За да си спокойна посети гинеколога си,не забравяй и за цитонамазката.

# 4
  • Мнения: 11 003
Родих със секцио в началото на април, 2007 г. Кърмя на поискване и все още нямам цикъл. Няколко пъти имах слаби болки ниско долу, но само това.

# 5
  • Мнения: 266
Дойде ми на 40-ти ден, веднага след като ми спряха коликите  Tired По това време още се цедях !
След това си ми идва редовно, с отвратителни болки и продължава поне 7 дни  Sick
Раждах със секцио.

# 6
  • Мнения: 357
Дойде ми на 40-ти ден, веднага след като ми спряха коликите  Tired

коликите или лохиите  Laughing тези колики и аз ги сънувам вече  Rolling Eyes

иначе се сетих за това, че леля ми, която е също със секцио като нас е имала една година адски болки като при идване, но й дошло след като спряла да кърми  Peace

# 7
  • Мнения: 2 960
цикалът ми дойде веднага след спитаренето на лохиите ,някъде  около 35-40 ден..родих секцио и не съм кърмила/нямах изобщо кърма/.това е?

# 8
  • Мнения: 677
Момичета благодаря ви,че ми отговорихте.Мисля утре да отида при гинеколожката си.

# 9
  • Мнения: 1 217
Първия ми цикъл беше след 50 дни от раждането-секцио.
Имах 40 дни лохии.
Кърмих 1 месец,после се изцеждах още 2.
Нямах никакви болки и неразположения.
Само първия път беше много обилен.
Сега се е скъсил със 7 дни. Close

Общи условия

Активация на акаунт