Къде ще празнувате Новогодишните празници?

  • 2 286
  • 52
  •   1
Отговори

Анкета

Къде ще е купона?

Опции:

  • Мнения: 7 201
Кой къде ще празнува?Аз за поредна година ще съм  при родителите си с детето.Не че няма да е хубаво,де.Мъжо пак ще е на работа! ooooh!
А вашите планове какви са? Party

# 1
  • Мнения: 113
У дома, но сама... Cry
Приятелят ми (вече бивш - това беше последната капка, заради която ми преля чашата), ще е извън страната, с приятели....

# 2
  • Мнения: 1 896
В ресторант.
Предишните 2 години посрещахме празника у дома.Освен това напоследък рядко имаме възможност да излезем вечер.
Тази година бях категорична,че искам да сме с компания някъде навън.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 552
Аз ще съм на ресторант със сестра ми, дъщеря ми, племенника и компания.
Не съм празнувала на ресторант от както се омъжих преди 12г. Бяхме все в майка ми, мъжът ми като е на път.Сега пак го няма и решихме този път да разнообразим. Дано изкараме хубаво.

# 4
  • Мнения: 4 965
Оооо, надявам се да изкараме невероятно, защото ще се съберем у нас с кумовете, а с тях винаги изкарваме много весело. Разбрали сме се почти никакви специални подготовки - ще купим всичко готово /но кумата ще направи капама  Mr. Green/ + хубаво пийване и много бенгалски огън. Ще има музика, танци и т.н., а след 12 ч. сме поканили също една моя приятелка с мъжа й и кумовете на кумовете /който е достатъчно пийнал и не може да дойде след 12, ще го чакаме на другия ден, защото ще продължим празненството чак до вечерта на 1-ви.

# 5
  • Мнения: 3 622
На механа с доста голяма компания приятели  Grinning

# 6
В КЪЩИ СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ Close-mas:

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ще сме си вкъщи, надявам се да си изкараме добре.

# 8
  • Мнения: 103
Ние ще сме голяма компания. Ангажирали сме една виличка в едно село, близо до Смолян. Миналата година пак бяхме там и останахме много доволни, та тази година продължаваме традицията  Mr. Green В очакване на див купон   ura dance  bigdance2 Tada

# 9
  • Мнения: 581
 До 00ч. вкъщи или в дома на едни приятели, след това аз на дискотека, мъжа и детето по леглата.

# 10
  • Мнения: 2 000
Вкъщи. До сега другаде не сме посрещали Новата година.

# 11
  • Мнения: 4 068
Ние още от събота 29-ти заминаваме с още 4 приятелски семейства на вила на Жребичко. на 31-ви аз ще се върна за няколко часа, че съм на работа и после пак духвам. Ще почиваме и купонясваме там до 2-ри. Вчера направихме списъка с покупките и остава да напазарим и да потеглим. Компанията е страхотна и винаги ни е супер весело заедно.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще ходим на гости на приятели.

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
В хотел Панорама в Трявна с едни приятели . Дано да е весело. Crazy

# 14
  • Мнения: 32
В ресторанта на президентството  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт