Искам крава в хола

  • 7 823
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Здравейте,момичета!Имам питане.Холът ми е обзаведен в бяло и венге,към него има и кухненски бокс.Кухнята е червена.Имам голямо желание да си сложа килим от кравешка кожа.Дълго време не можах да намеря на приемлива цена,но сега ми обещаха кожа,но необработена.Първото ми питане е някой знае ли къде може да бъде препарирана тази кожа?Ако вече сте ползвали кожа на животно за килим, споделете плюсовете и минусите.

# 1
  • Мнения: 3 640
На Метро периодично зареждат с такива "килими" - и цели кожи, и от парчета. И цените са приемливи, според мен.  Peace

# 2
  • Мнения: 6 039
метро е единственото място, кудето съм виждала евтини кожени килими - около 250-350лева
за качеството им - идея си нямам


а заглавието не темата ти е жестоко Joy

# 3
  • Мнения: 824
Отдавна не съм ходила в метро,но ши скокна да ги видя.Malenna ,ти като експерт в това отношение,мислиш ли че ще е добре с кравешки килим или ще се получи кичозно?
Идеята за заглавието е на моя приятелка Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 209
доста животни имаше в домко-люлин. не бяха особено скъпи, макар 4е то4на цена не помня. само в нюансите на милка не видях, а аз такава крава искам, ако може и продукция да дава.

# 5
  • Мнения: 6 039
Отдавна не съм ходила в метро,но ши скокна да ги видя.Malenna ,ти като експерт в това отношение,мислиш ли че ще е добре с кравешки килим или ще се получи кичозно?
Идеята за заглавието е на моя приятелка Embarassed

Simple SmileSimple SmileSimple Smile
под кравешки, ако имаш предвид кожен килим - няма да е кичозно ако е в естествена шарка-
това си е почти класика,
виж, има телешки килими в цикламено, лилаво и всякакви цветове, които за мен са като да си боядисаш пудела  или бoлонката

# 6
  • Мнения: 1 209
ооо аз и лилава приемам- само да дава мляко с шоколад.

всъщност оба4е, за мен рискът подобен килим да превърне един приятен интериор в ки4 е доста голям. някак си ми се връзва с каубойски дизайн. но все пак аз съм по-консервативна, тъй 4е авторката да не се съобразява с моето мнение. само споделих къде съм видяла.

# 7
  • Мнения: 824
Сега не мога да кача снимки,за съжаление.Ще се поровя из нета и ако има нещо подобно на моя интериор ще ви покажа.Аз хич не правя такива асоциации с "каубойски дизайн"А вие? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 1 889
доста животни имаше в домко-люлин. не бяха особено скъпи, макар 4е то4на цена не помня. само в нюансите на милка не видях, а аз такава крава искам, ако може и продукция да дава.
  Точно там гледах и аз, бяха от цяло парче, към 1000 лв, но доста голям. Аз много ги харесвам. Simple Smile

# 9
в carpet house също има и са много хубави

# 10
  • Мнения: 1 312
Искаш крава в хола?
Покани си пЛетящата да кълчи куки на по кафенце Hug

# 11
  • Мнения: 4 380
Нищо му няма на заглавието. Бях учудена на такава информираност относно модни тенденции. Напоследък образът на крава е много модерен. Картини с крави, статуетки -крави...Кравите са супер-модерни. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 4 005
Мисля, че е на мода но на мен ми се струва ужасно. Crossing Arms Като да си сложиш препарирани животни или рога от елен например. Не,че послeдните са актуални,  но моите асоциации са подобни-леко creepy.

# 13
  • Мнения: 178
Защо не провериш дали има подобни шарки на килим от изкуствена кожа. Струва ми се малко вулгарно да се разхождаш по кожата на бедното убито животно. Ако един ден в къщата ти пък влезе чужденец, бъди сигурна, че ще бъде потресен. Аз малко си падам природолюбителка де, можеш и да не се съобразяваш с мнението ми, но аз така мисля.

# 14
  • Мнения: 4 380
Защо не провериш дали има подобни шарки на килим от изкуствена кожа. Струва ми се малко вулгарно да се разхождаш по кожата на бедното убито животно. Ако един ден в къщата ти пък влезе чужденец, бъди сигурна, че ще бъде потресен. Аз малко си падам природолюбителка де, можеш и да не се съобразяваш с мнението ми, но аз така мисля.

Дали случайно тази природолюбителка не си хапва пържолки от същите тези кравички? Laughing Не виждам причина който и да е чужденец да остава потресен от каквото и да било.
Между другото, като модна тенденция говорех не за кравешка кожа, а за изображения на крава по принцип.

Би било чудно aunt Ogg ако възприемаше модната тенденция. Не съм забелязвала масовия българин да възприема бързо модата в интериорния дизайн, по-скоро обратното.

Общи условия

Активация на акаунт