Зимни (ски) дрехи за 2 г. дете?

  • 2 364
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте
пиша "ски", за да е ясно че искам да са студо, вятъро и влагоустойчиви
със съпругата ходим на ски и искаме баба му да идва с нас и да стоят в кафенетата и ресторантите около пистата, както и да се пускат със шейна, за да не реве за нас малката сладурка

та къде мога да си купя детски супер зимни дрешки?

# 1
  • Мнения: 9 467
Аз купих от ТСМ-панталон с яке, като двете се съединяват с цип-мн е удобно за събличане само на едното, ако примерно на детето му се припиша Wink /е, нашия е още с памперс Whistling/
Напревено е така, че да не влиза сняг в ръкавите и крачолите /подплата с ластик отвътре/ има допълнителна платка на панталона за да не духа от ципа на кръста и коремчето Peace, с "капаци" с лепки на ципа на якето и качулка /махаща се/ с полар..и това за 20лв Mr. Green
Та провери по тези магазини-има ги в различни размери, както и ескимоси, но лично аз  реших че това е по-практично.

# 2
  • Мнения: X
Аз купих от ТСМ-панталон с яке, като двете се съединяват с цип-мн е удобно за събличане само на едното, ако примерно на детето му се припиша Wink /е, нашия е още с памперс Whistling/
Напревено е така, че да не влиза сняг в ръкавите и крачолите /подплата с ластик отвътре/ има допълнителна платка на панталона за да не духа от ципа на кръста и коремчето Peace, с "капаци" с лепки на ципа на якето и качулка /махаща се/ с полар..и това за 20лв Mr. Green
Та провери по тези магазини-има ги в различни размери, както и ескимоси, но лично аз  реших че това е по-практично.

Потвърждавам, въпреки ниската цена тоя комплект е супер. Аз съм го взимала миналата година, тази е вече по мярка на големия ми син. Днес го сефтосахме с шейната. Въпреки многото търкаляне по снега, детето си беше сухо и топло, беше му удобно и комфортно.
За други качествени зимни дрешки за които се сещам са на фирма Кара. Качествени и топли са.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В СЛС има доста модели

# 4
  • Мнения: 97
благодаря ви

# 5
  • Мнения: 177
И аз съм много доволна от тези на тсм.

# 6
  • Мнения: 2 936
аз мисля да заложа на Марикита или Кокодрило .. Rolling Eyes някой има ли мнение???

когато Алекс беше на 1 година имаше зимен панталон от Марикита,но тогава не се хвърляше в снежните преспи....

# 7
  • Мнения: 178
На Hurtimex също са полски, а са по - добри от Марикита и Кокодрило като модели и като цена. В момента има разпродажба в интернет магазина Данет http://shop.danet.bg/index.php?manufacturers_id=138&osCsid=3 … 1058435ee83a5e37f

# 8
  • Мнения: 706
Аз също съм за ски-екипа на TCM,абсолютно непромокаем е.А и на тези пари...

# 9
  • Мнения: 4 371
А на Диел как са цените?

# 10
  • Мнения: 97
Аз също съм за ски-екипа на TCM,абсолютно непромокаем е.А и на тези пари...

ходих в няколко ТСМ-а и казаха че отдавна го е нямало
някой да е виждал някъде?

аз вече съм на вълна обувки
някой знае ли къде мога да взема хубави зимни за 80 см. лапе?

# 11
  • Мнения: 706
Колев и Колев

# 12
  • Мнения: 173
А на Диел как са цените?
Около 180 лв.струват екипчетата-яке с гащеризон. Купих ръст 116 и 140 ,бяха на една цена.

# 13
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти  bouquet
ТСМ определено са били добра конкуренция Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 100
Имаме Марикита-доволна съм много.
http://www.smenzamen.com/product_info.php?products_id=4298 - панталона и същото яке,но гледам,че е свършило.

Общи условия

Активация на акаунт