Зацапване на 7-мия месец с противозачатъчни

  • 935
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета.
Пиша ви, защото ми се появи на 15-я ден от м. цикъл някакво ръждиво петно (не съвсем малко, но не беше и кръвотечение). Пия Ясмин с Андрокур вече 7-ми месец заради поликистоза, но досега никога не ми се е случвало нещо такова, а и съм чувала, че по принцип е нормално да става в първите месеци. Хапчетата си ги пия съвсем правилно, според указанията.. Може би е важно да спомена, че беше след полов акт, но не ми приличаше на кръв от протриване, а точно като течението от началото на менструацията. А и преди два дена ми бяха правили вагинална дезинфекция. И с раничка на маточната шийка съм на всичкото отгоре, която обаче не е изгаряна. Много се притеснявам. Според вас на какво може да се дължи, освен на евентуална овулация, което не би трябвало да е Sad((...

# 1
  • Мнения: 2 111
Подновявам темата, защото по-рано днес получих розово зацапване на 14-ти ден в 7-мия месец с Novynette. В упътването пише, че това е характерно за първите месеци от приема. Досега не съм имала абсолютно никакви странични ефекти откакто съм започнала да ги пия. Вземам ги за поликистоза и ги приемам стриктно спрямо указанията. Гинекологът, който ми ги изписа не си вдига телефона, до понеделник има още цял един ден, че и повече, а аз съм ужасно притеснена... Confused

# 2
  • Мнения: 2 111
Зацапването вече започва да става сериозно кървене. Моля, ако някой има подобен опит да пише.

# 3
И аз съм така от няколко месеца. Само, че аз доскоро кърмих и при мен го отдаваха на хормонален дисбаланс. Сега не кърмя и два месеца нямах проблем, но този месец пак се появи. На всичкото отгоре взе и да ме боли все едно съм в цикъл. Докторката, при която ходих уж беше много добра, а ми говори едни неща дето една най-обикновена акушерка ми каза, че ако е това досега нямаше да съм жива. Вече и аз не знам какво да правя и при кого да ходя.

Общи условия

Активация на акаунт