сух памперс

  • 3 769
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Първо Весела Коледа на всички!!!  Hug

Няколко пъти ми се случва да намеря сутринта в 5 часа на беба памперса сух, което означава ,че от 20.30 до сутринта не е пишкала... това нормално ли е според вас? Ще питам и лекарката ни, но не ми се искаше да я притеснявам по празниците, а взех да се притеснявам... Иначе сме на АМ, ака всеки ден, пие малко вода и доста връща само водичка, за което пък казаха, че няма за какво да се безпокоим....

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
А вечер,спи или се пробужда?

# 2
  • Мнения: 393
Яде в просънциа, като половин час преди яденето става неспокойна, но не се събужда

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 23:04 от mamor

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 newsm78 честно да ти кажа,май е по-добре да се посъветваш с доки за това
Успех  Peace

# 4
  • Мнения: 1 217
newsm78 честно да ти кажа,май е по-добре да се посъветваш с доки за това
Успех  Peace

Дааа,и аз така мисля.
Калоян яде АМ -200-220 мл. в 21.00 ляга и сутрин като стане ,памперса е доста тежък.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Посъветвай се с док. И на нас не ни се е случвало досега сутрин сух памперс, напротив.
Дано всичко да е наред.

# 6
  • Мнения: 2 829
Ако проверяваш памперса веднага след събуждане-нормално е да е сух. Бебоците не пишкат докато спят, а понякога пишкат 5-10 минути след като се събудят. Просто виж дали като се разсъни бебето ще изпишка адекватно количество.
Важно е колко пишка бебето за един ден и да е прозрачно, да не мирише на ацетон.
Моят син имаше един период, когато спеше по цяла нощ (само 3-4 нощи беше авантата), но тогава памперса му беше сух сутрин. Сега вече е без памперс и го знам точно кога пишка. Винаги се събужда и тогава се изпишква. През нощта не се разсънва, но се размърдва, върти се и ако не го изпишкам плаче. Снощи за сефте от много месеци пак проспа цялата нощ и съответно не е пишкал. Изпишка се около 10 мин. след като се събуди.

# 7
  • Мнения: 1 800
При сина ми се с случвало понякога. Не мисля, че е проблем, но най- добре  е да се посъветваш Peace

# 8
  • Мнения: 2 131
На моя син не му се е случвало досега. И аз мисля, че е добре да се посъветваш с лекар. Може пък да е нормално.

# 9
  • Мнения: 3 069
Когато през деня е пил по-малко течности и Вики почти не е пишкал през ноща.Предлагай му по-често водичка и ако може да е с чайче на ХИПП.
Все пак една консултация с педиатъра няма да навреди.

# 10
  • Мнения: 2 908
Дъщеря ми и до сега почти не пие вода и сокове,но винаги сутрин е като бомба тежък-това не може да го изпишка само след ставане-толкова количество аз не мога да изпишам,та тя ли на едно ходене.По-добре питай специалист  Peace

# 11
  • Мнения: 9 973
Ако проверяваш памперса веднага след събуждане-нормално е да е сух. Бебоците не пишкат докато спят, а понякога пишкат 5-10 минути след като се събудят.
Нормално е,и ние като спим не пишкаме! Peace

# 12
  • Мнения: 2 000
И при моите юнаци се е случвало като бяха по-малки.

# 13
  • Мнения: 728
И при моя син се случва често памперса да е сух сутрин(вечер яде в 21ч и се буди сутрин около 5ч.),но през деня си пикае нормално,затова не се притеснявам(вода пие само след хранене по 1глътка,за изплакване на устичката)
Намирам го за нормално,но ако много си притеснена питай и педиатърката си.

# 14
  • Мнения: 393
Благодаря на всички! Питахме лекарката, няма проблем, а и през деня си пишкаме нормално. Като ставаме в 6 часа памперса е мокър, а в 5 като проследих е леееко напишкан, разбрах го като го отворих и видях кристалчета..... Благодаря на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт