За подаръците

  • 1 802
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте.Искам да попитам Дядо Коледа кога носи подаръците на вашите деца?На Коледа или на нова година?Куде ги оставя обикновено-под елхата или някъде другаде.И има ли такива на които да носи подаръците на нова година.Извинявам се ако въпроса ми ви се вижда глупав.

# 1
  • Мнения: 605
Дядо Коледа оставя подаръците на Бъдни вечер под елхата или звъни и ги оставя пред вратата. Дядо Мраз  Simple Smile не раздава подаръци на нова година, но не знам защо  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 790
При нас Дядо Коледа идва на Бъдни вечер, защото денят започва от вечерта. Раздава подаръците директно на заслужилите.  Laughing А аз Дядо Мраз не съм го виждала отдавна.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 187
Дядо Коледа мина, остави подаръците под елхата и замина ! Дядо Мраз не вярвам да се отчете с нещо, но да видим  Grinning!

# 4
  • Мнения: 139
До сега нямаше смисъл да спазвам каквито и да е дати,
защото беше твърде малък, за да разбере какво става.
Сега е на 2,7 г. и след като в градината ги посети Дядо Коледа (на 18.12),
баба му избърза с постановката - "Дядо Коледа влязъл през нощта...",
детето ми каза, че иска Дядо Коледа да дойде и у дома newsm78
Знам, че трябва на 24-ти вечерта, но тогава нямаше да сме си в къщи и
за да изпълня желанието му (у дома) - на 24-ти сутринта -
отключих безшумно, сложих впечатляващ сак пред вратата и звъннах с всичка сила Grinning
Едва успях да затворя и да се направя на приятно разсеяна!

# 5
  • Мнения: 177
И при нас Дядо Коледа мина на 24 вечерта в24ч.;слушам;че сега си говорят и за Дядо Мраз;но ще видим,дори и да донесе нещо то ще е съвсем символично.

# 6
  • Мнения: 1 583
При нас Дядо Коледа "дойде"на 24 през нощта,остави подаръците под елхата и малкия ги откри там  на следващата сутрин .За Дядо Мраз не искам и дума да се чува....

# 7
  • Мнения: 1 866
Нашият дядо Коледа дойде у баба и дядо на 24-ти надвечер в цял ръст. Донесе цял чувал с подаръци и ги раздаде на децата и на възрастните. Само дядо беше изчезнал по това време, но като си тръгна дядо Коледа се появи и каза, че видял един брадат старец да излиза от комина Wink Като се върнахме в къщи на 25-ти намерихме още по един подарък оставен в наше отсъствие. Дъщеря ми предния ден каза, че дядо Коледа е забравил кукленската къща, но после установихме, че не я е забравил, а я е оставил в стаята й, защото е била много голяма, за да я носи до баба и дядо. Като я видя, дъщеря ми беше толкова изненадана, че онемя и не смееше да я приближи.  Grinning Иначе дядо Коледа определено я смути, докато малкия, на година и 5 месеца като го видя да вади пакетите, започна да вика от възторг, залепи се за него и поемаше подаръците ухилен до ушите.
Дядо Мраз не го познаваме.

# 8
  • Мнения: 90
При нас дойде сутринта на Коледа  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 965
Тази година Дядо Коледа се отчете вкъщи няколко пъти. На 21-ви гостувахме в детския клуб на една приятелка, но там тати забрави да даде подаръците на Дядо Коледа и той им ги остави през нощта до леглата. На 22-ри бяхме на детско парти в моята работа, та Добрият старец пак им подари по нещо. На 23-ти ходихме в един детски магазин и накупихме кукли по техен избор /даже и една кукла за мама имаше  Wink/. На 23-ти срещу 24-ти им остави подаръци под елхата и те си ги намериха сутринта. На 24-ти баба, дядо и прабаба заместиха Дядо Коледа.
На Нова година ще чакаме и Дядо Мраз. Уважаваме ги и двамата. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 8 999
В моето детство Дядо Мраз оставяше подаръци под елхата на Нова Година. Откакто се преквалифицира в Дядо Коледа оставя подаръците под елхата през нощта на 24ти срещу 25ти. Децата ги намират сутринта на Коледа. На Нова Година само сурвакат.

# 11
  • Мнения: 3 740
В моето детство Дядо Мраз оставяше подаръци под елхата на Нова Година. Откакто се преквалифицира в Дядо Коледа оставя подаръците под елхата през нощта на 24ти срещу 25ти. Децата ги намират сутринта на Коледа. На Нова Година само сурвакат.

И у нас така.

# 12
  • Мнения: 3 622
При нас Дядо Коледа оставя на всички подаръци под елхата на 24 вечерта и когата станем сутринта на 25 ги отваряме

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И при нас Дядо Коледа остави подаръците под елхата на 24 ,
но не пречи и Дядо Мраз да се отчете през Новогодишната нощ!

Кой както си го направи!!!
Весело посрещане на Новата година!

# 14
  • Мнения: 4 668
В нас мина на 25-ти на обяд !
После и в двете баби .
Малкият много се смота от посещението му и се скри под масата . Даже после обясняваше , че не иска дядо Коледа .
Така че , другата година ще му ги остави под елхата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт