Моля дайте съвет за лекар за раждане в Тина Киркова

  • 24 405
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 479
Моля Ви хора мили, в 23 седмица съм, терминът ми е на 29.04 и не знам при кого искам да раяждам....за сега водя консултация при д-р Панова, но не съм доволна и бих искала да я сменя с друг лекар, ако е възможно затова моля за вашия съвет!!!

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 721
Имаш време да избереш.

Писах ти на лс

# 2
  • София
  • Мнения: 1 262
аз съм доста доволна от д-р Валери Гергов  Peace раждах при него секцио на 17.11, но три мои приятелки раждаха при него нормално и ми го препоръчаха  Hug

# 3
  • Мнения: 4 621
От личен опит мога да препоръчам Д-р Б. Ташков Peace Той предимно се занимава със секцио обаче Hug

# 4
  • Мнения: 317
Преоръчвам Маленов - потърси ако искаш с търсачката , има инфо за него във форума . Успех! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Д-р Манчев-доволна съм от секциото.Бебка я нося с часове и не съм усетила никакви проблеми,пък и шева изглежда добре.Успех! newsm10

# 6
  • Мнения: 236
Аз раждах при Др. Генадиева - препоръчвам я най-горещо. Аз раждах нормално, с много разкъсвания и тя се погрижи за мен чудесно. А аз даже не я бях избирала, за пръв път я видях тогава. Мисля, че е страхотен професионалист. Пожелавам ти леко раждане!

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Рени Ковачева. Беше АГ на една приятелка. Много мила, изпраща на всякакви видове изследвания-няма задължително, няма незадължително. За нея всички са важни.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Бих ти казала при кого да не раждаш, д-р. Силвия Савова.

# 9
  • Мнения: 724
Рени Ковачева. Беше АГ на една приятелка. Много мила, изпраща на всякакви видове изследвания-няма задължително, няма незадължително. За нея всички са важни.
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 672
Аз раждах със секцио при д-р Жанна Колева. Много съм доволна...

# 11
  • Мнения: 3 695
Рени Ковачева за мен е най-добрата!!! И като специалист и като човек. За мен беше важно да родя нормално, ако няма други причини и затова я избрах. А въпреки епизотомията, така ме е зашила, че дори според други лекари не личи, че съм раждала. Интересуваше се и се грижеше за мен и бебето през цялото време до изписването ни. Изобщо невероятна е! Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 17
Аз пък не бих родила в тази болница - доста мизерна и вече с лоша слава, но всеки сам решава за себе си! Hug
Бих ти препоръчала Токуда и д-р Диков! Peace

# 13
  • Мнения: 403
Аз раждах при д-р.Григорова.Успех  в избора.

# 14
  • Мнения: 236
Аз раждах естествено при К.Ташков.Доволна съм, много е загрижен за пациентите си.!Успех с избора!

Общи условия

Активация на акаунт