лоши зъболекари

  • 4 863
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте момичета! Предлагам да коментираме зъболекарите, от които сме или не сме доволни. Така ще можем да се предпазим от нежелани последствия от срещи с гореспоменатите. Ще започна първа.
Преди 3 месеца ходих на зъболекар, уж препоръчан... казва се Д-р Виолета Щъркова. Преди да работи по зъба ми ми постави упойка. Инструментите,които използва, обаче, са доста "антични" и такава инфекция ми предизвика, че цялата ми уста стана в бели гнойни рани. С хиляда мъки се излекувах, но само привидно - започна почти всеки месец да се появява отново и отново. Не знам какво да правя -  посетих редица лекари, но така и не установиха каква точно е инфекцията. Прилагам спирт и кислородна вода.... Както и да е, поводът да напиша това е да предупредя всички да внимават много на кого поверяват устата и зъбите си, и че препоръчаните лекари не винаги са добри.
Гореспоменатата "лекарка" работи в стоматологията в  Плевен.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много неприятно наистина. Защо не отиде при нея да види какво е сеършила и да ти поеме лечението за инфекцията.

# 2
  • Мнения: 4
Здравейте, мили мами,
За град Варна мога да препоръчам моя личен стоматолог Д-р Молдованова.
Докторката е високо квалифицирана и ми направи впечатление, как с внимание и търпение се отнася към малката. Цялото ми семейство ходи при нея и всички сме мн доволни. Понеже държа на хигиената, веднага забелязах колко е чисто и поддържано в кабинета. А и мед. сестрата е мн сладка Wink Просто предразполагат да се чувстваш комфортно.
Вижте сайта й www.moldovanova.com и сами преценете.

P.S.   А.. и работи със Здравната каса...

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да поздравиш молдованова, не съм я виждала от 17г , но никога няма да забравя инлея, дето ми сложи, здрава работа, ка4ествена още на тоталитарно време 1989г,беше ми квартална!  сега предполагам с толкова практика и доволни хора е страшно заета!сега знам при кого ще ходя като се върна в бг, мерси за сайта!  bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 100
Много неприятно наистина. Защо не отиде при нея да види какво е сеършила и да ти поеме лечението за инфекцията.

Защото тя работи в Плевен, а аз само лятото бях там, живея в София, и съжалявам, че изобщо се захванах - уж да използвам свободното време, а тя каква стана...
Слава Богу нещата се нормализираха, лошото е, че сега периодично се появява, нещо като хронично...
Между другото - в София посетих Петър Евтимов   bouquet , работи в 15 поликлиника в жк. "Изгрев", работи много внимателно, с изцяло нова апаратура (за сравнение - Щъркова ми постави упойката с една желязна спринцовка и желязна игла, която дори НЕ ВИДЯХ ДА СМЕНЯ!!!  Thinking  #2gunfire  #2gunfire  )

# 5
Държа да предупредя хората за "услугите" на д-р Петър Божинов, София. Така хубаво ми надупчи и разора две зъбчета. На прегледа ми каза, че имам само един кариес в единия край на едното зъбче, а като станах от стола бях с четири дупки на двете зъбчета. Много внимавайте на кого си поверявате зъбите. МНОГО! Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате добър стоматолог. Имам още едно кариесче да оправям, но вече ме е страх да отида където и да било.

Общи условия

Активация на акаунт