Цветя и забременяване

  • 2 863
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Зная, че имаше накои цветя, които, ако отглеждаш в дома си биха помогнали при забременяването.Подчертавам "отглеждаш", не да ги береш и  вариш. Може да звучи смешно, но поне не пречи. Моля, ако накой е чувал и знае за такива цветя да сподели! Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Нцъ...не цветя..секс трябва за да се забременее. Mr. Green
Не вярвам в такива неща. Колко месеца опитвате?

# 2
  • Мнения: 42
Не става въпрос за мен, искам да направя такъв подарък на една приятелка.Като не мога с друго!

# 3
  • Мнения: 3 453
Не зная колко сте близки с приятелката ти, но темата е доста деликатна, за да се намесваш!
Предполагам, че намеренията ти са добри, но понякога и най-добрите намерения нараняват близките ни! Единственото, което можеш да направиш е да подкрепяш приятелката си безрезервно и безмълвно. Въздържай се от съвети. Не знаеш през какво преминава тя, какви са чувствата и, какви емоционални проблеми има.
И никога не и казвай да се успокои! Naughty Няма по дразнеща реплика от тази! Спокойствието не помага на никого!
Подари и топла преградка и обещание, че каквото и да се случи, ти ще си там и ще я подкрепяш мълчаливо! Peace

# 4
  • Мнения: 2 422
И никога не и казвай да се успокои! Naughty Няма по дразнеща реплика от тази!

Да така е това може да изкара човек извън релси тази реплика.
А за цветя не съм чувала да помагат .... ааа някой говореше май за алоето че помагало  по точно влияело благоприятно на мъжете ама според мен е дрън дрън Peace то ако така ставашеее ехее.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Щом е за твоя приятелка просто се откажи. ЗНам, че искаш да помогнеш но наистина по-добре подари друго.
Апропо пуснах търсачката и излезе някаква тема от архива но той в момента не работи...разбрах, че е нещо свързано обаче със Фън Шуи...незнам дали има връзка. Не вярвам в такива работа.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 197
няма нищо по- хубаво, от това, че искаш да помогнеш,но дали това е начина???иначе ако все пак държиш ... може би наистина ще намериш нещо във фън шуй!!! и дори да не помогне със сигурност няма да навреди!!! естествено зависи как е поднесено!!! Wink

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Shocked за първи път чувам подобно нещо

няма нищо по- хубаво, от това, че искаш да помогнеш,но дали това е начина???иначе ако все пак държиш ... може би наистина ще намериш нещо във фън шуй!!! и дори да не помогне със сигурност няма да навреди!!! естествено зависи как е поднесено!!! Wink
Peace съгласна съм с atadar

# 8
  • Мнения: 1 284
Уфффффф,на последно преброяване саксиите ми с китки са 73,ама нито едно май не помага Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 247
 Hugмомичета бях чела във вестник за жената че ако отглеждаш фикус помагало е аз имам фикус от две години но още нямам бебе  Naughtyтова са пълни глупости  за цветя и ..................................................................................

# 10
  • Мнения: 728
Просто и бъди приятелка,това е достатъчно(моите ме изоставиха докато се борих със стерилитета или може би аз се отдръпнах)
За такива цветя не съм чувала,а имам доста вкъщи,а и четях и обикалях къде ли не докато опитвахме за бебе,накрая просто открих правилния лекар.
Късмет за твоята приятелка!

# 11
  • BG
  • Мнения: 793
Майче, това за алоето не съм го чувала, но имаме такова до леглото- от страната на мъжа ми. И да ти кажа, още не са му се появили сперматозоиди  hahaha

# 12
  • Мнения: 2 422
Майче, това за алоето не съм го чувала, но имаме такова до леглото- от страната на мъжа ми. И да ти кажа, още не са му се появили сперматозоиди  hahaha

Ами така съм чувала  Blush аз знам че е дрън дрън Wink
А фикус и аз имам от горе долу 9 години ама нъццц hahaha

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ни фикус...ни алое имам.....ама вижте един син ми се появи преди година и отгоре Mr. Green

# 14
  • Мнения: 547
Подари на приятелката си разбиране и подкрепа.Когато казах на моята най-добра приятелка че ме дразни агитацията й да осиновя дете,защото тогава съм щяла да стана човек с главно Ч /въпреки че знаеше че мъжа ми не иска осиновено дете/ тя взе че се обиди и се отдръпна.В моята борба тя не беше до мен.Когато от обща приятелка разбра че съм бременна се натъжила че не съм й казала за това.Тогава за пръв път от година и нещо ме потърси,прояви жив интерес загриженост и подкрепа /но вече бях бременна/,сега се интересува и от мен и от бебето.Не я отблъсквам когато се сети за нас,но не е същото.А бяхме приятелки 20 години.Затова внимавай какви съвети й даваш,как ги даваш и не й казвай че има къде,къде по-лоши неща на света и няма нужда да се разстройва и плаче само защото за пореден път й е дошъл цикъла.Подари й истинско приятелство и така ще й помогнеш най-много.

Общи условия

Активация на акаунт