Ваксина против алергии и астма???

  • 2 669
  • 2
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета, чували ли сте за такова нещо,че аз се обърках много. От два-три месеца имам някаква алергия,която беше лекувана неправилно като трахеобронхит и пих 4 различни антибиотика. Алергията е постоянна, със задух,кашлица и пристъпи на няколко дни до посиняване. Днес бях на алерголог, пуснаха ми инвитро тест да се установи алергена, прегледаха ме и ми казаха че съм в предасматично състояние. Изписаха ми инхалатор и едни хапченца, но това което ме заинтригува бе, че лекарката ми каза като излязат тестовете може да ми сложи ваксина,която 15 години ще ме пази и няма да се стигне до астма. Никъде не намерих инфо за подобна ваксина и затова моля, ако някой знае нещо да сподели. При всички алергии ли може да се прилага и дали е ефикасна.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
За първи път чувам за такава ваксина.
Ще следя темата с интерес, че и моята дъщеря има проблем с астма и алергии.

# 2
  • Мнения: 39
Здравей.Аз съм с такива проблеми от много ранна възраст и мога да ти кажа ,че няма никакви такива ваксини.Какви ли не лечения са ми прилагани и резултата е плачевен.На 10 годишна възраст ме лекуваха 13 месеца със Задитен-кортикостероиден препата(май така беше).Резултата-от 39кг станах 80кг.Представяте ли си ,какво значи да си на 10г,да си момиче  и да си толкова дебела?????Преди няколко години някой ми препоръча въпросните ваксини,които се правят само в две лаборатории(ако не греша)....Бодоха ме ,а аз ходех като ударен самолет.Действаше ми отвратително,а подобрение никакво.Искам да кажа,че трябва много упоритост,строга диета,идеална чистота,качествена козметика....и тогава астматиците са добре.
П.П. tania28 ,препоръчвам ти алерголозите от Александровска болница-страхотни са в детската клиника по алергология.

Общи условия

Активация на акаунт