Телефони

  • 3 171
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Кой от вас има опит с тези телефони?

Sony Ericsson P1i и Nokia 6500 slide

Моля, споделете задоволства и недоволства,
кой телефон е по-добър и защо.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 727
http://www.gsm.bg/catalogue/phoneuseropinions/?PhoneID=3636 тук има някои мнения за Нокията. Като дизайн ми харесва повече от Сони ериксона.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
Бих избрала Нокия-та най-малко, защото има слот за памет. Тези 256МВ на Сони Ериксон-а ми се струват крайно недостатъчни!

# 3
  • Мнения: 2 550
Бих избрала Нокия-та най-малко, защото има слот за памет. Тези 256МВ на Сони Ериксон-а ми се струват крайно недостатъчни!

и сонито има слот

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
В характеристиките на гет.бг не видях да има слот.

# 5
  • Мнения: 1 951
Картата му е 512 МВ. Щом има карта, има и слот.

И двата телефона ми харесват. Нямам опит с нито единия, нито с другия, но имам подобно Сони. Доволна съм.
Не мисля , че има кой знае каква разлика между двата.

Избери си марка и действай  Grinning

# 6
  • Мнения: 389
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/specificat … i?cc=bg&lc=bg

Разбира се, че има слот (М2 до 4Gb). Лично на мен ми харесва повече от Нокията. Въпрос на вкус и нужди.

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Чисто визуално нокиата по ме кефи Peace

# 8
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз съм фен на Сони Ериксон. Този Р1 е с писалка...което е малко тегаво да я вадиш и да пишеш. За Нокиите знам, че не са това което бяха едно време. Майка ми има по-стара Нокия и й прави редовния номер да праща смс-и. Тоест те реално не се пращат, но в сметката на мтел се отчитат. Брат ми си купи Сони Ериксон от офис на мтел и там са му казали да бяга от Нокияте

# 9
  • Мнения: 3 622
Аз съм фен на Nokia и всичките ми GSM са биле от тази марка така че е ясно кое бих избрала

# 10
  • Мнения: 1 207
Ериксона е по-висок клас и е нещо като бизнес телефон.Мъжът ми го имаше и доста съм го разглеждала.
Виждам,че доста от хората тук казват за Нокия,защото като марка определено е по-добра,но като функции не могат да се сравняват изобщо.
Не е задължително с писалката да работиш.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Нокиа 65 00 е моят телефон, много съм доволна.

# 12
  • Мнения: 2 924
Нокията е по -добра.
Първо, защото е Нокия и
второ, защото аз я имам:))
Сега сериозно. Не мога да правя сравнение, защото никога не съм имала Сони. От как се помня съм с Нокия  и само сменям моделите.
Този модел е добър и най-важното за мен- издържа на удар:)))

# 13
  • Мнения: 516
Лиске, вземи този, който ти харесва повече визуално. Бъди жена! Избирай телефон според външността!

# 14
  • Мнения: 4 668
Аз също имам Нокия и съвсем не споделям мнението , че само марката може да е причина да купиш нещо ...
За мен водещото при покупка на телефон е това какви функции има и доколко отговарят на нуждите ти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт