Nintendo DS или PSP

  • 644
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте,
Колебая се между тези две конзоли, като попрочетох това онова в интернет.
Молбата ми е, ако някой е играл (или детето му е играло) и на двете, малко отзиви и впечатления?
Игрите за Нинтендо ми се видяха по-забавни и многообразни, докато тези за PSP, поне тези които разгледах са основно със стрелби, коли.. Отдруга страна PSP го сочат като по-добро откъм графика..
Ще съм благодарна за отзиви!

# 1
  • Мнения: 1 650
основен минус на Nintendo е че доста по трудно си намираш игри, преди две седмици голям зор видях да намеря игри за Gameboy, докато за psp - arenabg Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Моят мъж е голям фен на тези игри  Embarassed и казва че PSP то е по - добрия вариант  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 285
Моят мъж е голям фен на тези игри  Embarassed и казва че PSP то е по - добрия вариант  newsm78
Направиха ми впечатление най вече игрите за Нинтендо-имаше за едни кученца, имаше някакви за развиване на мисленето (ако правилно съм се ориентирала), а за PSP освен за Winx и Хари Потър не видях нищо различно от такива за коли, битки, преследвания.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Моят мъж е голям фен на тези игри  Embarassed и казва че PSP то е по - добрия вариант  newsm78
Направиха ми впечатление най вече игрите за Нинтендо-имаше за едни кученца, имаше някакви за развиване на мисленето (ако правилно съм се ориентирала), а за PSP освен за Winx и Хари Потър не видях нищо различно от такива за коли, битки, преследвания.

Ами незнам, моя мъж си пада точно по тези с битките  Sick но знам че има и тенис, някакви с карти, дори имало такива за 3+ години

# 5
  • София
  • Мнения: 285
А дали ще се намери някой Simple Smile, който е играл на Нинтендо ДС-тези с пръчиците, любопитно ми е двата екрана по-хубаво ли е, че ги има, или е по-затруднително и въобще интересно ли е да се играе на Нинтендо?

# 6
  • София
  • Мнения: 285
Никой ли няма Нинтендо?

Общи условия

Активация на акаунт