Увеличен далак

  • 10 524
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Мили момичета, нуждая се от вашата помощ.Имам нужда от повече информация и съвет.Проблема ми е следният-имам увеличен далак.Открит е месец март след като изкарах една гадна пневмония.След това боледуване не се чувствах добре-температури,кашлица,храчки,понякога кървави.Всичко това докато не постъпих в болница октомври с диагноза плеврален излив.Правиха ми операция в М.Академия и крайният резултат беше-плеврален емпием т.е.източили са около половин литър гной.Бях лекувана преди това в МВР болница в клиника по пулмология и хематология.Там имам правен скенер на бял дроб и коремни органи и консулт с хематолог.На скенера не се откриха увеличени лимфни възли,хематолога гледа някаква натривка и каза,че няма проблем.Не знам дали написах всичко по важно ,за да ми помогнете със съвети или информация,но аз живея в постоянен страх,че може да имам гадна болест.Дали увеличението може да се дължи на възпалителния процес ,който съм имала или трябва да си направя допълнителни изследвания?

# 1
  • Мнения: 216
Побутвам темата с надежда,че някой може да ми помогне.

# 2
  • Мнения: 686
Аз имам увеличен дроб от няколка години.Докторите нищо конкретно не казват.Правих някакви изследвания,но резелтатите бяха добри.Дори понякога си го усещам черния дроб като тежест и ме подпира Sad
Съжелявам че не мога да ти помогна,на ще следя темата.Дано се включи някой по запознат и нещо ни няма.

# 3
  • Мнения: 526
След прекаран вирус на крак ме удари в сърцето като ми увеличи сърдечния мускул- вирусен перикардит, затова почни да си вдигаш имунната система. Аз ползах Изопринозин и много плодове като за месец ицключих месото от моето хранене. Дори сега след повече от година при всяка настинка гледам да пия повече витамини и да ям плодове.

# 4
Savetvam vsi4ki da se obarnete kam su-djok terapiq/vid akupunktura/.Tradizionnata medizina e kasapniza.

Общи условия

Активация на акаунт