броя на децата в групите към детските градини !?

  • 1 240
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здрвейте,

моля споделете какъв е броя на децата в групите към общинските детските градини !?

Моето дете до година ще бъде в детска градина и от сега се запислям какво ни очаква !?

# 1
  • Мнения: 46 429
Дъщеря ми е 1 група.
35 са по списък.

Най-много се се събирали 21 деца в 1 ден.
1 учителка и 1 леличка.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 295
В нашата детска градина децата в групата са 26.
+ учителка и леличка

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
Миналата година по списък бяха 22.
Сега има нови 2 дечица. Добавят като средносписъчният състав на посещаващите падне под 16 деца за два(или три, не помня)поредни месеца.
Естествено децата в малките групи боледуват много и така на пролет всички като са здрави - осъмваме с впечатляваща бройка.

# 4
  • Мнения: 3 146
По закон трябва да са максимум 22. В нашата първа група са 30 по списък, но не мисля, че досега са се събирали повече от 23-4 деца, постоянно има много болни...

Това, което Етиа е написала, ме втрещява?! Как може да добавят деца според тозе парамутър, та нали след като мине първата година, децата уж не боледували толкова?! То сигурна затова в нашата градина миналата година по списък са били 32, а накрая на годината са били 46 деца Shocked Shocked Shocked

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
По списък са около 30, но едва ли се е случвало да са всичките.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
НАРЕДБА No 7 от 29 декември 2000 г. за определяне броя на учениц … бслужващите звена.
Запознайте се по-подробно с Приложение към чл.2, ал.1, най-накрая на Наредбата.

Това е според Закона.  Peace
За град София максималния брой е увеличен на 25, и е препоръчителен, т.е. толкова най-много е препоръчителния брой деца.
Както и средната месечна посещаемост за град София не трябва да бъде по-малко от 18.  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми е трета група и са 33 по списък. Обикновенно са всички на градина здрави болни заедно. Много рядко има отсъстващи.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
29 са по списък,но май не са се събирали всичките

# 9
  • Мнения: 2 910
Около 30 са по списък, но досега не са се събирали всички деца.

# 10
  • Мнения: 5 468
1-ва група, 25 деца.

# 11
  • Мнения: 2 950
Ние сме в ясла - 32 деца по списък, но постоянно има отсъстващи.

# 12
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Бяха 22, после приеха още 7 от резервите и сега са 29. Повече от 20 деца на куп досега не са се събирали, освен на Коледното тържество, тогава се усети колко са много.

# 13
  • Мнения: 7 201
В групата на Дани са 25 деца по списък,но повече от 17-18 не съм ги виждала.

# 14
  • Мнения: 8 999
25 - и по списък, и по посещения.

Общи условия

Активация на акаунт