Детската агресия - анкета

  • 4 852
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190
  Здравейте,
моля Ви да отговорите на въпросите от анкетата.
Вашето мнение ми е нужно поради две причини:
1 - все по-често децата ни стават обект или свидетели на агесивно поведение и насилствени прояви; Кой според вас носи отговорност за нарастващата агресия сред децата?
2 - за да включа тази анкета в дипломната си работа, която разглежда темата за агресията и насилието в българското училище.
  bouquet

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 21:24 от Bubbii

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
1 и 4

# 2
  • София
  • Мнения: 5 744
Социалната среда, родителите, интернет, телевизията - така гласувах

# 3
  • Мнения: 3 405
Прости любопитството ми, но защо някои опции ги има отделно, а после групирани с други?
дадох глас в анкетата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 029
САМО и единствено родителите. Не обръщат внимание на агресията на децата си, смятат го за нормално, някои дори се гордеят с това. След това обвиняват телевизията, интернет и т.н. Много е лесно да се отървеш от отговорност, но не е редно.

# 5
  • Мнения: 1 072
Анджи и аз се чудя, така трудно ще се анализират резултатите. А би ми било интересно как се разпределя общественото мнение. Това, че е възможно да се гласува за 8 опции обезмисля да се миксират отговорите.

Но аз все пак нищо не разбирам от анкети....   Embarassed

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
1 и 10, макар, че се препокриват ...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Напоследък съм меко казано шокирана от агресията в децата Shocked...гласувах  Peace

# 8
  • Мнения: 190
Прости любопитството ми, но защо някои опции ги има отделно, а после групирани с други?
дадох глас в анкетата Simple Smile
Защото някои хора, смятат че агресията се дължи сама на една от изброените опции, а други на група от изброените опции.

Може и да съм прапуснала някоя опция, ако се сещете за нещо друго, моля кажете - ще го включа в анкетата.

# 9
  • Мнения: 3 405
Как ще обработиш резултатите после?

# 10
  • Мнения: 1 072
Когато всички са изброени по отделно в самостоятелни категории, ще гласуваме само за тези които мислим за отговорни. Така ще определим и процента вина на точно определена категория. Може и присъди да издадем.

Прости ни с Анджелина, че като квачки нареждаме. Но анкетата би била много поучителна.

# 11
  • Мнения: 107
Един глас и от мен

# 12
  • Мнения: 3 405
Аз нареждам, понеже скоро обработвах анкети и става една каша, ако не са зададени правилно опциите. Но вероятно си ги обмислила предварително и знаеш какво да очакваш Simple Smile Проблемът е актуален. Успех с дипломната работа!

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Опция 9 ми е интересна на мен: По какъв критерий са събрани Учителите, полицията и интернет. Точно тези три?

# 14
  • Мнения: 1 072
Соц. среда, родители, интернет и телевизия.

Общи условия

Активация на акаунт