Гледате ли телевизия РОМАНТИКА?

  • 1 230
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Много ми харесва въпреки че повечето са сапунки аз гледам филма МЕЧТАЯ ЗА ЛЮБОВТА ТИ
много е интересен Peace

# 1
  • Мнения: 3 622
Даже не съм обръщала внимание че има такъв канал  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 424
Лятото докато учех за изпитите следях Culpable de este amor невероятен сериал  Peace
Като го повторят ще го изгледам пак  Laughing
Друго по романтика нищо не съм гледала...

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Преди време нашата кабеларка го предлагаше, но никога нищо не съм гледала по него.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 435
МЕЧТАЯ ЗА ЛЮБОВТА ТИ и аз го гледам,но от време на време.Гледам повече в събота и неделя : Такъв е живота, Да готвим с шеф Анхел,Пепеляшка и пътешествията. Идеалната двойка не ми харесва много-много. Прави ми гадно впечатление, че за другите държави филмчетата, които пускат са весели , цветни и красиви, а за София и Пловдив са направо скапани.За София снимани три неща на кръст в центъра, в късен следобед и мрачно есенно  време.В Пловдив пак снимано ей така по улиците, дупките ,боклуците... А ги дават от България тези филмчета и биха могли да се постараят малко,защото канала се гледа в доста страни.България е толкова красива, има какво да покажат.

# 5
  • Мнения: 2 220
Не, никога.  Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние я имаме, но никога не я бях заглеждала до това лято. Даваха нещо като риалити - "Принцът от приказките" и това предаване ми стана интересно.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 435
Ние я имаме, но никога не я бях заглеждала до това лято. Даваха нещо като риалити - "Принцът от приказките" и това предаване ми стана интересно.
Пепеляшка също е нещо като риалити. Избират едно момиче, настаняват го в дворец и му представят 20 или 22 момчета. Първо роднините отстраняват няколко момчета след интервюта, после Пепеляшка има срещи с по 3 момчета и пак отстранява няколко души.После има лични срещи с всеки един  отделно и пак отстранява някой.Тайната и е ,че има дете и е разведена два пъти, но пък е много красива. Тя трябва да си избере накрая от няколкото останали момчета за кой ще се омъжи.И чак тогава ще каже на избранника си,че има дъщеричка.

# 8
  • Мнения: 3 886
Ние я имаме, но никога не я бях заглеждала до това лято. Даваха нещо като риалити - "Принцът от приказките" и това предаване ми стана интересно.
Пепеляшка също е нещо като риалити. Избират едно момиче, настаняват го в дворец и му представят 20 или 22 момчета. Първо роднините отстраняват няколко момчета след интервюта, после Пепеляшка има срещи с по 3 момчета и пак отстранява няколко души.После има лични срещи с всеки един  отделно и пак отстранява някой.Тайната и е ,че има дете и е разведена два пъти, но пък е много красива. Тя трябва да си избере накрая от няколкото останали момчета за кой ще се омъжи.И чак тогава ще каже на избранника си,че има дъщеричка.
Малко е гадничко да разберът накрая че има дете но пък е много красива .Имаше и такова предаване ;ПРИНЦЪТ НА ПРИКАЗКИТЕ:Мисля че беше  баща и син .Бащата доста си играйкаше с  участничките но не беше и той за изхвърляне.А Принцът беше красавец.Въпросните са и 2 мата артисти и голями телевизионни лица на сериали

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, принцът беше доста хубав, мимаше уникално красиви очи - синьо - зелени, любимите ми за мъж...

# 10
  • Мнения: 3 886
Да, принцът беше доста хубав, мимаше уникално красиви очи - синьо - зелени, любимите ми за мъж...
ЪХЪ още въздишвам по него а мо же и за таткото Mr. Green Mr. Green Heart EyesА коя беше избрана че не гледах финала Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз не можех да го гледам всеки ден и малко пропуснах, и не разбрах защо, но принца /сина/ нещо се отказа по средата на предаването. И намериха двама на неговото място, съответно избранниците бяха две.
Не помня имената им, едната беше русата на която и падаха изкуствените кичури в басеина още в началото на предаването.
А другата беше една грозновата, едричка с пресипнал глас, която караше камион и май живееше в САЩ. Rolling Eyes
Мулатката, според мен беше най - хубава, остана до финала.

# 12
  • Мнения: 3 886
Аз не можех да го гледам всеки ден и малко пропуснах, и не разбрах защо, но принца /сина/ нещо се отказа по средата на предаването. И намериха двама на неговото място, съответно избранниците бяха две.
Не помня имената им, едната беше русата на която и падаха изкуствените кичури в басеина още в началото на предаването.
А другата беше една грозновата, едричка с пресипнал глас, която караше камион и май живееше в САЩ. Rolling Eyes
Мулатката, според мен беше най - хубава, остана до финала.
И аз харесах  мулатката и таз русолявката.Единя беше артист  които в почти всички филми го дават.Много сладък

Общи условия

Активация на акаунт