Освен Плазмонките други бисквити мога ли да давам на бебо и, ако е да какви?

  • 1 937
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Купих днес обикновенни бисквити, но все още не смея да ги дам и за това питам може ли обикновенни бисквити с АМ например? Купувам и бисквитената каша на Милупа, ама много бързо свършва и хич не ми е рентабилно! Плазмон не съм давала, но знам, че те са около10 лв, та за това питам, едва ли обикновенните бисквити са толкова лоши newsm78!

# 1
  • Мнения: 1 217
Ами аз първо купих една кутия на Плазмон,изяде се.
После купувах българските на Закуска и те се ядяха.
Сега купувам турските на ЧИЧИ бебе с банан.
Бисквитите ги натрашавам с пасатора да са готови за слагане в пюре или кисело мляко.
Още не съм се престрашила да давам цяла бисквита заради задавяне.
А в интерес на истината имаме 1 зъб и то не изцяло порастнал,но пак ме е страх.
Обикновенните бисквити са твърди и бавно се разтварят,но предполагам за гризкане стават.
Но от друга страна бебешките бисквити са направени специално да се разпадат в устата на бебето за да не се дави.

# 2
  • София
  • Мнения: 663

После купувах българските на Закуска и те се ядяха.
Сега купувам турските на ЧИЧИ бебе с банан.
Бисквитите ги натрашавам с пасатора да са готови за слагане в пюре или кисело мляко.
***
Обикновенните бисквити са твърди и бавно се разтварят,но предполагам за гризкане стават.
Но от друга страна бебешките бисквити са направени специално да се разпадат в устата на бебето за да не се дави.
Peace

# 3
  • Мнения: 1 483
Не съм купувала на Плазмон,давах Закуска.А за гризкане Обикновени на Житен дар.

# 4
  • Мнения: 2 131
Да, може обикновени бисквити с АМ. И аз давам на Алекс, при това много му харесва. Заливам с горещото мляко, чакам малко да поомекнат, и после с пасатора. Един път пробвах да му дам цяла бисквитка с идеята да си чеше венците. Той обаче я троши в ръцете си и лапа парчетата. Затова не му давам. Понякога отчупвам малки парченца, строшавам ги между пръстите си и му давам.

# 5
  • Мнения: 491
Аз давам Плазмон и Чичи,но мога да пробвам и с обикновени.Аз лично съм против тези неща за гризане,но вече има 2 зъба и се мъча да и давам това което и харесва да се чеше,а бисквитите и харесват.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз съм давала Чичи бебе и Закуска. Сега мисля да купя обикновени, но още ме е страх да й давам да гризка - слагам ги или в млякото или в кисела.Има два зъба, колкото за белята  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 358
Купих днес обикновенни бисквити, но все още не смея да ги дам и за това питам може ли обикновенни бисквити с АМ например? .....
Ако си въвела глутен, може обикновени бисквити с АМ.

Само за информация - някои съдържат сухо мляко, други - яйца (яйчен прах). Ако това те притеснява, чети етикетите - има бисквити без яйца и мляко  Peace

Моите деца много обичаха бисквитите на "Ревю" с овесени ядки. По-меки са от обкновените.

# 8
  • Мнения: 508
Не съм купувала на Плазмон,давах Закуска.А за гризкане Обикновени на Житен дар.
Това е й моя съвет,и смятам така да правя като му дойде времето.

# 9
  • Мнения: 1 155
Аз давам и Закуска, много са вкусни и лесно се разтварят в млякото. Peace

# 10
  • Мнения: 887
Можеш да даваш. Аз гледах да се разтварят бързо, за да не се задави бебето докато си гризка от нея. В този случай подходящи са Закуска.

# 11
  • Мнения: 537
"Закуска" давам откакто въведох глутена, не сме имали проблеми  Peace

# 12
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Дълго време давах Плазмон бисквити. Не е чак толкова скъпо, пък и не ги яде на всяко ядене. Прибавях ги следобед към крема или сутрин към кис. мляко. Сега давам Закуска. Купувала съм и Чичи, но са много мазни и се отказах.

# 13
  • Мнения: 61
Ние започнахме с бисквитки на Hipp. Има два вида - за след 6 и след 8 месец. Аз ги пасирам с плод и АМ.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 588
Плазмон н е съм давала изобщо. Давам Закуска. Peace

Общи условия

Активация на акаунт