Infacol и Infacolic

  • 4 331
  • 7
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 79
Имах неблагоразумието да поръчам само едно шишенце Infacol от Англия, а се оказа че действат много добре на моето бебче. Simple Smile Обаче сега не мога да поръчам пак от Англия, но за сметка на това могат да ми доставят от Гърция. Та в тази връзка въпросът ми е:
 капките за колики Infacol и Infacolic (май под такова наименование се продават в Гърция), еднакви ли са по състав и евентуално по ефикасност?
Благодаря предварително!!!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 672
Ние също използвахме INFACOL и сме много доволниSimple Smile... Не съм чувала за тези гръдски капки, но когато си ги поръчвах от Англия мои приятели фармацевти ми казаха,че по състав са като българският Еспумизан, но технологията е различна...Така, че дори и да имат един и същи състав не е гаранция, че са същите..

# 2
  • Мнения: 1 155
Едни и същи са, не се притеснявай. Аз давах Инфакол, но се застраховах, защото бебка имаше ужасни колики и купих 3 шишенца.

# 3
  • Мнения: 560
Почти всички капки за колики,че дори и хапчетата и сиропите за възрастни съдържат една и съща активна съставка-Симетикон,която спомага за разширяване на газовете и по-лесното им отвеждане от червата.Разликата е в неактивните съставки.

Ето инфо за Инфакол:
http://www.expresschemist.co.uk/product_2073_infacol-50ml.html
Състав:Sugar, alcohol and colourant free liquid, with a natural orange flavour containing in 1ml: Simethicone 40mg.
Инфаколик същата опаковка като Инфакол,тоест явно са едно и също нещо,но с различно име за различните държави.

# 4
  • Мнения: 2 100
Едно и също е Simple Smile  Peace

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 79
Благодарско на всички за бързите отговори  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Още тази вечер ще поръчам Infacolic-a  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 536
едно и също е,и аз ги давах на моя бебок

# 7
  • Мнения: 84
Едни и същи са.И ние първо купихме от Англия ,а после ни донесоха и от Гърция.Само да те предупредя-нека като вземат капките задължително да гледат срока на годност!Защото едното ни шишенце беше  с изтекъл срок на годност!!!

Общи условия

Активация на акаунт