Къде е мечтата ви да отидете? А изпълни ли се тя?

  • 11 426
  • 134
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Дълги години мечтаех да посетя арабски пазар.
Когато обаче за първи път отидох в арабска страна ми се видя страшничко и предпочетох да посетя поредната арх. забележителност.
Миналата година случайно попаднах на такова място в Тунис. Беше прекалено натуралистично дори и за мене. Купих си един диск с национална музика - страхотен; слушам го с кеф и си спомням за чудното пътешествие из пустинята и Атлас.

# 1
  • Мнения: 11 747
Години наред мечатех за Ню Йорк! Rolling Eyes
Така стана, че смених мечтата си - сега мечтая за целия свят, а Ню Йорк е някъде по ъглите.. Laughing
На арабски пазар бях, хич не ме стряска, кефи ме даже! Hug Може в някой предишен живот да съм живяла нейде из пустините и да съм мятала крачоли по суковете.Тъй ми е уютно.

Сега давам мило и драго за тропически и екваториални плажове, палми, кристални морета и шарени рибки.Знаех, че са хубави, но не предполагах колко очарована ще остана, щом ги видях на живо! Crazy
Дай боже да обиколя света! Peace

# 2
  • Мнения: 581
 От малка мечтая за Рим.След като го посетих сега мечтата ми е да прекарвам там повече време.Обожавам по странен начин този град.
 По принцип искам да пътувам навсякъде с изключение на арабския свят.

# 3
  • Мнения: 265
аз мечтая за околосветски круиз,не знам,обаче дали ще се осъществи тая моя мечта.
толкова обичам да пътувам,да посещавам нови  и нови дестинации.най-много ме привлича екзотиката.

# 4
  • Мнения: 1 299
Мечтата ми в момента е да посетя Гренладия и о.Свалбард (гледайте Златният компас  Peace)
Живот и здраве догодина, най-късно началото на 2009, ще ги посетя (в момента проучвам и организирам нещата)
дано оправдаят очакванията ми
след това ще имам нова мечта  Laughing

# 5
  • Мнения: 399
Мечтая си за Малдивите или някой друг екзотичен остров Praynig

# 6
  • Мнения: 1 243
Готина темичка.Аз си ,ечтая за Израел- Laughingи всички ме питат -Ти на война ли искаш да ходиш?Мечтая си да жявея и някъде където е вечно лято ,с много палми и екзотикаоф оф оф ного се  размечтах

# 7
Наскоро приятели се върнаха от ОМАН където бяха на работа.  От снимките които видях и от разказите им останах очарован и от тогава имам една мечта  -  да отида на екскурзия в ОМАН. Оказа се , че тук в България никой не предлага.   Sad  Единственият ми шанс е да отида и аз да работя там. Laughing

# 8
  • Мнения: 11 747
е, не е точно тъй!
Не се предлагат организирани от агенция екскурзии, но ти сам можеш да си купиш самолетни или за друг транспорт билети и да отидеш.

# 9
  • Мнения: 227
Мечтая да отида в Санкт-Петербург  .Не ми се е изпълнила още. Sad

# 10
  • Мнения: 1 655
Години наред мечатех за Ню Йорк! Rolling Eyes
Така стана, че смених мечтата си - сега мечтая за целия свят, а Ню Йорк е някъде по ъглите.. Laughing
На арабски пазар бях, хич не ме стряска, кефи ме даже! Hug Може в някой предишен живот да съм живяла нейде из пустините и да съм мятала крачоли по суковете.Тъй ми е уютно.

Сега давам мило и драго за тропически и екваториални плажове, палми, кристални морета и шарени рибки.Знаех, че са хубави, но не предполагах колко очарована ще остана, щом ги видях на живо! Crazy
Дай боже да обиколя света! Peace
Ех Пина и аз като теб все пътувания са ми в главата. Само мечтая да имам достатъчно пари и да пътувам, пътувам. Мечтая само за далечни дестинации. Преди месец бях във Виена - е ще ме извинят всички дето са влюбени в нея ама мен не ме кефи. Установих, че ме блазнят само топли места и екзотични острови. Ох, отплеснах се. Та мечтая за Малдиви, Сейшелите, Кариби, Малайзия, Сингапур, Доминикана, Кюрасао, Палау, Бора Бора и още много, много екзотични места. Дай боже имам възможност скоро да ги посетя.

# 11
  • Мнения: 3 622
Мечтая да посетя Египет, Перу, Бразилия, Южна Италия, Бора Бора. Със сигурност има и много други места, но за тези най - много си мечтая. И Лондон беше сред тях, но го посетих скоро и останах очарована за двете седмици престой там. Планираме лятото да посетим Италия и дано успеем  Grinning

# 12
  • Мнения: 11 747
dolores,  Hug

Живот и здраве, още вярвам, че ще обиколя света! Laughing А не ми остава много време..., предвид колко е широк света, де... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 309
И тази зима се разминах с мечтата си за Коледна Виена  Sad мечтая за Ирландия  Grinning по-близки и достижими мечти са Хърватска и Италия.

# 14
  • Мнения: 1 417
Ами newsm78 май се изпълняват Grinning Мечтая си да отида в Папуа Нова Гвинея, но всъщност мечтата ми е свързана с посещение, като истински пътешественик с раница на гърба да обикаляме от място на място, защото само така може наистина да усетиш духа на една страна, да видиш реалния живот далече от туристическите курорти. По принцип ни привличат по неизвестни и все още не толкова комерсиализирани дестинации.

Общи условия

Активация на акаунт