Кафявата черта на корема?

  • 3 932
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 559
Някой може ли да ми каже каква е точно причината за появата на тази черта newsm78
Много ми е интересно. И кога се появява горе-долу?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами при някой мами това е част от  екстрите на бременността,дължаща се на хормоните в тялото  Grinning
Аз лично нямам и досега не съм имала такава,но до колкото знам при всеки се появява на различен етап от бременността  Peace

# 2
  • Мнения: 4 388
 newsm78хормони появява се кум края на бременността и изчезва 3-4 м. след това

# 3
  • Мнения: 476
Тази черта, я имат (почти )всички жени , но е едва забележима. През бременността се засилва пигментацията и както гърдите, така и тази черта, стават по-тъмни! После всичко избледнява!  Hug

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И кога се появява горе-долу?

 При мен не се появи.

# 5
  • Мнения: 1 371
Аз винаги съм си я имала, но много бледа. А след море, не се забелязва. По време на бременността ми много потъмня, може би от когато бях в 3-4 месец.

# 6
  • Мнения: 2 960
Тази черта, я имат (почти )всички жени , но е едва забележима.
При мен се появи в средата на 8-ми месец ,беше изключително светла и тънка,...почти незабележима   ......изчезна до два месеца след раждането.Знам че се дължи на  hahaha бум-тряса на хормоните.....явно при някой е в повечто хормоналната гоненица Joy Joy ,при други по малко .. newsm78 .незнам каква е зависимостта ,но при мен беше като ви описах

# 7
  • София
  • Мнения: 415
Не ми се появи изобщо  Thinking

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
моята се появи към 5-6 месец и все още 1м. и няколко дни след раждането си е все същата

# 9
  • София
  • Мнения: 44 041
За причините не съм се интересувала.
Появи се при мен веднага след раждането и изчезна за около 2 месеца....

# 10
  • Мнения: 560
Не ми се появи изобщо  Thinking
И аз така-не ми липсваше обаче.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 746
При мен се появи към края на бременността, изчезна няколко месеца по-кусно. За сега все още нямам.

# 12
  • Мнения: 559
Странна работа Thinking
Сигурно е от пигментацията както казвате. При мен още не се е появила макар, че зърната са ми много по-тъмни още от началото на бременноста.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Появи ми се чак към края на бременността. Изчезна месец-два след раждането.
Както и окосмяването по корема, и с това можеш да се сдобиеш. Laughing
Хормонално е.

# 14
  • София
  • Мнения: 618
  Peace
При мен се появи след раждането и изчезна за 3-4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт