Коледа и Нова Година носят нова надежда за ....

  • 788
  • 8
  •   1
Отговори
        Здравейте, момичета,
Честитя на всички Коледа и ви пожелавам щастлива Нова Година.
Желая ви много здраве, щастие , късмет и много сбъднати мечти.  Нека те никога да не ви напускат и бъдат ваша дясна ръка както през новата година, така и в живота за напред.Дано всичките ви мечти се сбъднат, така ще се освободи място за нови , надявам се още по-красиви от предишните. Wink

  Искам да ви кажа, че мечтите се сбъдват. Ако наистина го искаме, ако вярваме силно и не даваме на нито една черна мисъл да ги затъмни , дори малко, те ще станат реалност. Желая на всички ви по едно малко чудо през новата година, Нека всяка една от вас да има щастието да прегърне по едно свое бебче. Нека всяка една да сбъдне съкровеното си желание и не позволява на нищо да го затъмни.Нека усмивката не слиза от лицата ви, а ако има сълзи в очите ви - те да са от щастие, не от тъга.
  Искам и да ви благодаря, за това, че ми помогнахте и бяхте до мен в трудните моменти. Когато надеждата умираше бавно, вие успявахте да я върнете. Бих искала да върна жеста, но доста често просто чета и плача и не намирам думи, които биха били достатъчно силни за това. Нека надеждата не напуска никоя от вас и винаги да бъде толкова силна, че да може да зареждате всички останали.Аз вярвам, че всички рано или късно ще успеем да направим света малко по-красив и да му дарим още поне един живот. Вярвайте и вие Hug  bouquet

  Аз само започвам темата, надявам се да япродължите Simple Smile Желая ви весело посрещане на новата година и не тъгувайте за нищо, което е пропуснало да се случи,а се усмихвайте, ако не този, то следващия път. Пък и старите хора казват "Всяко зло за добро" . Може би не винаги е така, но никога не е излишно да си го повтаря човек в трудните моменти...

УСПЕХ!!! Hug Прегръщам всички ви от сърце Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 422
Nelly*   Hug Hug Hug  bouquet Praynig

# 2
  • Мнения: 7 716
Благодаря, Нели! Hug
Късмет!

# 3
  • Мнения: 1 247
мила мерси за пожеланието Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Благодаря за милите думи

# 5
# 6
И аз ви благодаря момичета  bouquet Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 3 246
Нели Hug, аз от своя страна пожелавам късмет и на теб newsm51

# 8
  • Мнения: 556
Благодаря за пожеланията и надеждата! Точно от това имах нужда, че ми е гадно в момента. Желая на всички сбъдването на "ГОЛЯМАТА МЕЧТА". Няма да се отчайваме - тази година е особено подходяща за поява на нови членове! Желая ви го от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт