Да ли са истински контракции

  • 1 084
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Да ли има още будни да ми отговорят?  От един час ми започнаха контракции, доста на често, така изведнъж, но не са винаги през равен интервал. Веднъж са на 3, 4 мин., а пък следващите на повече. Водите не са ми изтекли, а пък тапата - нещо съвсем мъничко, като розова жилка и то само при избърсване, не ми е зацапало бикините.

# 1
  • Мнения: 27 524
Здравей,
и аз бях така няколко часа преди раждането. Според мен са си истински контракции. Спокойствие, леко раждане и здраво бебче  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравей,
и аз бях така няколко часа преди раждането. Според мен са си истински контракции. Спокойствие, леко раждане и здраво бебче  Hug

И аз мисля, че са истински. Спокойно и леко раждане, ще чакаме да се похвалиш  Hug

# 3
  • Мнения: 756
според мен са истински , аз бях така - леко раждане и ни извести за щастливото събитие Hug

# 4
на мен ми се случи нещо подобно на 25.12.само че и ми зацапа няколко капки -мноо бледо розова речност-не слуз.а ншката -малка и кървава.после имах контркции доста на често и на другия ден пак.после всичко отшумя и сега почти никакви контракции нямам... newsm78
само бебето много палува

# 5
  • Мнения: 527
Може да е късно за моя отговор ако вече си родила.
Дай боже всичко да е минало леко ако е така.
Аз бях така цяла седмица преди да родя и в крайна сметка пак се наложи да ме включат на системи, тъй като бебчо закъсняваше с 10 дни.
Дано при теб да не се налага!
Леко раждане!

# 6
  • Мнения: 229
И аз съм така .Вчера чак в болницата ходих , но ме върнаха.Имах контракции на 10 минути , но ................Нямам зацапване , само обилен гъст секрет от тази сутрин.Бебчо е много шавлив и ми приченява ужасна болка ниско долу;Но при мен това е второ раждане и въпрекип това се заблудих с фалшивите контракции.Истинските просто не могат да се объркат

# 7
  • Мнения: 171
Да истински контракции са.Не се притеснявай всичко ще мине перфектно Peace
Чакаме да се приберете с бебчо и да пишеш

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Леко раждане и скоро да се похвалиш тук! Hug  bouquet Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 973
щом не е във форума,значи е тръгнала да ражда.Чакаме новини Hug

# 10
  • Мнения: 171
Какво стана с Irena_80?Има ли си бебче вече,някой има ли информация?

# 11
  • Мнения: 663
Да, контракциите явно са били истински. Party

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
Има да в отчетната е писала, на 29 е родила когато е и пуснала темата можеби малко след това  Peace

# 13
  • Мнения: 108
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМЧЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Едва сега се сетих да проверя какво става с публикацията ми на Въпроса - Истински ли са контракциите. Тогава прочетох само първият отговор на Блонди и нямаше време за останалите, защото мъжът ми се събуди и не ме остави да се чудя повече, ами се облече преди мен и ме чакаше на вратата.

ДА - ИСТИНСКИ бяха. Започнаха към 23 часа на 28.12.2007 не много силни, но доста на често - на 2, на 3 минути, че даже и на 1 минута. Отидох с 4 см. разкритие, докато оправят административните неща по приемането, настаниха ме в предродилно и след около час вече имах пълно разкритие. И на 29.12. рано сутринта гушнах своето бебче Даниел Hug

Много ми стана мило сега като прочетох вашите отговори и как се интересувате за мен - какво е станало и т.н. БЛАГОДАРЯ ВИ  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт