изплашена , объркана и ужасена съм-моля дайте ми съвет

  • 2 498
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 756
преди Коледа влязохме в болница , защото от 2 седмици отказваше да се храни -диагнозата беше Рефлукс и ни изписаха Гавискон и Ранитадин-в болницата се оправи , с8състоянието беше много добро , изпиваше си цялата бутилка и си спеше спокойно . Откакто се прибрахме в къщи , без да се променя АМ и лекарства започна още по - голям ужас от преди -пищи , не се храни , не спи и плаче с часове -нямам никаква идея какво става и как да го успокоя да спре да плаче , звънях на специални организации за плачещи бебета -нищо не помогна .Ако можете да ми помогнете със съвет благодаря предварително , а дори и да споделите , защото аз съм вече определено луднала

# 1
  • Мнения: 254
Миличка, не знам точно как да ти помогна, но искам поне да споедля какво аз бих помислила и направила - пък дано е полезно.
Не ми стана ясно от кога сте си у дома след болницата и от кога е този рев. Да не би да има друга болка някаква човекът.
Като гледам сте на 3м и нещо - все още може да са колики и нещата да се застъпват newsm78. Може да е ушенце - да е възпалено, ако е влязла вода при къпане - това само като предположение, не искам да те шашкам. Температура мери ли? Зъби не са тотално изключени, макар да е раничко.
Възможно ли е да отидете на лекар, все пак, за да го провери?
Аз бих дала еднократно панадолче, за да може поне да поспи, ако е толкова драматично положението.
Стискам палци да се успокои! Hug

# 2
  • Мнения: 756
много ти благодаря за вниманието , но той е в това състояние от момента от който се прибрахме вкъщи т.е. от 4дни -успявам да го нахраня , но не ми се обяснява как-натискам биберона с едната ръка с другата му мърдам устата , за да преглътне - не съм проверявала за ушенце , ще видя - също така и за зъбите , ама защо плаче толкова , все едно му давам киселина да пие и не мога да го успокоя храни се като е заспал , колкото и нелепо да звучи -ще дам панадол дано ако нещо го боли , за което не зная да помогне и в понеделник ще ходим при педиатър , обаче както изглежда утре може да сме в болницата

# 3
  • Мнения: 756
teamea, дано твоето детенце да е добре и да се радва на празниците

# 4
  • Мнения: 254
Може пък някакво гърло да е и да го боли като преглъща. Каквото й да е - да не е сериозно и бързо да отминава и да сте здравички за Новата!
Моята мома сега пищя от зъби и давах да суче, за да се успокои - на това дължа и нощното си присъствие он-лайн Laughing.
Благодаря за пожеланията! Grinning

# 5
  • Мнения: 2 100
Бих го завела на педиатър щом не иска да яде и плаче толкова много. Независимо, че е събота, намери утре някой педиатър, който да ви обърне внимание...незнам какво друго да ви посъветвам. Надявам се бебчо да се успокои, а и ти покрай него Hug

# 6
  • Мнения: 159
много бих искала да ти помогна,защото знам,колко ти е тежко.когато дечицата не са добре,ние го преживяваме заедно с тях,дори и повече.съвети не искам да ти давам,а само кураж и сила!дано всичко лошо,което ви се случва остане в 2007ма и посрещнете новата година с много здраве!стискам палци и се моля бебенце да е добре!а за теб  Hug

# 7
  • Мнения: 159
единственото,което мога да ти препоръчам е лекарката,която следи моите деца.тя работи на частно,на адреси.взима около 30 лв,но пък ти идва на крака.много голямо доверие й имам.доказала се е при нас многократно.ако решиш ще ти дам телефона й.

п.п. ооps, ако говорим за софия

# 8
  • Мнения: 756
благодаря ви много , ама тук  за да стигнеш до педиатър ти трябва направление от Джи Пи , та затова питах нещо капки  или разни билки ли да му давам? Успешна и Щастлива Нова 2008 година! Благодаря ви момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 756
това е много добре , дай ми го , а аз ще и преведа парите по банков път - ще се побъркам от този плач и то не защото стоя будна , ами защото имаме и херния и е недоносен

# 10
  • Мнения: 159
ако не прегледа детето,не би могла и да ти каже с какво да го лекуваш.няма как да те консултира от разстояние no

# 11
  • Мнения: 756
о , не знам права се , но се хващам за сламката - благодаря ти и весели празници  bouquet

# 12
  • Мнения: 159
 Rolling Eyes весели и на вас!  Praynig

# 13
  • Мнения: 476
А претопляш ли му млякото?
В един момент моят син започна да плаче и не искаше да се храни. Той изведнъж спря да пие претоплено мляко и започна да го пие само студено. А на мен ми отне 2 дни и много нерви, докато го разгадая.

# 14
  • Мнения: 4 451
И моят съвет е да се обърнеш към педиатър. Само той може да постави диагноза, да те успокои по някакъв начин.
Стискам палци всичко бързо да отмине. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт