какво можем???????????

  • 960
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
--------------------------------------------------------------------------------
Можем ли българските жени да направим нещо, и какво по точно да е ,че да накараме държавата и служителите и` да се погрижат за децата ни?До като света страда , че Хари Потър ще умре в BG умират нашите деца, защото "няма" пари за апарати и аз вече съм много тъжна.Готова съм на всичко, само да не чувам/чета/повече за случаи ,когато няма нужният апарат, защото живеем в Судан може би !Наистина съм готова на всичко, не искам утре децата ми да я водят тая битка.

# 1
  • Мнения: 2 309
Да ти кажа на грешното място го задаваш този въпрос  Grinning точно благодарение на този форум много успява да се направи по отношение на тези въпроси, много са децата, на които е помогнато в следствие на инициативи, подети в бг-мама. Та правим каквото можем, някои повече, други по-малко, но всеки според възможностите си. Прегледай закованите теми в Клюкарника и в Здравния подфорум, влез в подфорум Благотворителност и ще останеш приятно изненадана.

# 2
  • Мнения: 1 470
Предполагам че авторката на темата иска да каже,да се накара държавата да си свърши своята работа,а всички инициативи дошли от форума,да са много добро допълнение...
Прекланям се пред хората които се занимават с тези неща!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Но нещата стават някак си на парче...Хайде за този живот да се обединим...Хайде за онзи...Хайде за това да се борим с правителството...Хайде за онова...А междувременно си плащаме всички осигуровки,и данъци,а отглеждаме своите деца сами,кой както се справи,и не говоря само за финансовата страна...Държавата не ни създава нормални условия за това...
Нека ътази благотворителност и организация,да се развива,и да продължава да действа,но трябва да потърсим сметка и от отговорните за това положение...Това е просто!
Желая ви по-добра година,с повече мъдрост и оптимизъм!!!

# 3
  • Мнения: 15 459
съгласна съм и се включвам винаги когато трябва да се направи нещо, за да се помогне на някой. ако мога да бъда полезна с нещо ще се радвам да помогна  Peace

# 4
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ами не се възхищавайте само, а вземете дейно участие в инициативите.
Сдружението на настоящите и бъщещите майки отдавна набира членове, инициативите им са страхотни и аз също подадох заявление за членство, защото мога да помогна със знанията и уменията си. Членският внос е направо символичен, ако това е преградата, която ви възпира.

# 5
  • Мнения: 3 634
Да подам заявление ме спира това, че едва ли мога да бъда полезна. Реално мисля, че нямам необходимите качества  Sad

# 6
  • Мнения: 135
Предполагам че авторката на темата иска да каже,да се накара държавата да си свърши своята работа,а всички инициативи дошли от форума,да са много добро допълнение...
Прекланям се пред хората които се занимават с тези неща!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Но нещата стават някак си на парче...Хайде за този живот да се обединим...Хайде за онзи...Хайде за това да се борим с правителството...Хайде за онова...А междувременно си плащаме всички осигуровки,и данъци,а отглеждаме своите деца сами,кой както се справи,и не говоря само за финансовата страна...Държавата не ни създава нормални условия за това...
Нека ътази благотворителност и организация,да се развива,и да продължава да действа,но трябва да потърсим сметка и от отговорните за това положение...Това е просто!
Желая ви по-добра година,с повече мъдрост и оптимизъм!!!
Благодаря на Червената Шапчица!Точно това имах предвид, но не съм се изразила правилно, тя е предала точно идеята ми. Запозната съм с помоща която оказва сайта, аз също съм участвала в благотворителни инициативи , но това не променя положението. Изпращала съм малки суми за болни дечица и съм страдала като много други майки , че не мога да помогна с повече.Преди дни обаче се запитах как е възможно само едно министерство да има 2500 служители и да не върши нищо едновременно с това.За какво всъщност плащаме данъци и осигуровки.Извинявам се на всички , че ви занимавам с това точно сега преди празника, но ми прекипя сериозно. Оказва се , че всички усилия са на вятъра ако не се отстрани причината за проблема.Готова съм дори да излезна на улицата и да стоя там до като някой ме чуе. Искам Образованието и Здравеопазването да станат приоритет на държавата.Весело изкарване на всички , здраве и късмет през цялата година Hug

Общи условия

Активация на акаунт