Санаториумът в Сандански

  • 769
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте!Искам да попитам родителите,които миналата година писаха,че ще ходят  в санаториума в Сандански,какви са условията там,каква е процедурата с направленията за дете и предружител?Моята лекарка не е наясно какво трябва да се направи,затова ви моля да ми разясните това, ако сте наясно!Също и колко по-рано се правят резервациите.

# 1
  • Мнения: 7 201
Ние тази година през юни бяхме там.Условията са под всякаква критика!По-добре си наемете квартира и си ходете на процедурите. Peace
Няма намаления за деца и пенсионери,а само за работещи на трудов договор и с доказана диагноза.
Взема се зелено направление за санаториално лечение,където се вписва диагнозата и данните на детето.

# 2
  • Мнения: 24
Само в този санаториум ли има процедури?

# 3
  • Мнения: 7 201
Само в този санаториум ли има процедури?
Да,само в този. yes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В сАндански има квартири за 6лв. нощувка за възрастен и по 4лв. за дете. Това лято бяхме там.

# 5
  • Мнения: 420
Ние бяхме там през октомври.Отседнахме в хотел Бистрица,на центъра.Много сме доволни от хотела.Процедури правихме в една курортна поликлиника на главната.Две процедури на ден струват 5лв.Чесно да си призная,резултат още няма,продължаваме да си боледуваме редовно.

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
По-добре както са писали идете на квартира. Аз като водих моя син даже не му правих процедури. Само го оставих по цял ден да се плацика в басейна и да играе на чист въздух. Доволна съм. След една почивка там забравих за бронхитите.

Общи условия

Активация на акаунт